Profesionální produkty

iW Manažer dokumentů

S Manažerem dokumentů Canon iW (iWDM), můžete přenášet vaše dokumenty do digitálních kartoték, připravených k použití pro každého, oživujících vaše pracovní prostředí, posilujících produktivitu a úložný prostor – cenově mnohem efektivnější řešení, než tradiční metody správy a distribuce dokumentů.

Digitální kartotéky pro 21. století

iWDM vám umožňuje používat vaše multifunkční zařízení Canon pro vytváření a sdílení elektronické digitální kartotéky z jakékoliv relevantní informace. Díky jednoduchosti jeho funkcí drag and drop (táhni a pusť), iWDM je tak snadno použitelný, jako váš textový editor.

Uložte to a najděte to
Pokud to může být naskenováno, iWDM to může uložit; výkonné nástroje textového vyhledávání pro vás činí jednoduchým opětovné vyhledání vašeho dokumentu s pomocí pouze několika kliknutí myši, připraveného k faxování, emailování nebo tisku jednoduše jeho přetažením na příslušnou ikonu.

Zcela flexibilní
Je jednoduché generovat zprávy zahrnující početné oddělené typy dokumentů. Jen pro ně všechny vytvořte e-binder (elektronický ukladač). Pak s nimi můžete manipulovat, pohybovat, otáčet, přidávat hlavičky a nakonec je sdílet – nebo je dokonce převést do formátu PDF.

Spolupracujte efektivněji
iWDM činí sdílení informace okamžité a intuitivní; je to ideální cesta k práci s okamžitou, aktualizovanou informací nebo vytvoření efektivnějšího prostředí pro spolupráci.

spacer
					image
Useful Downloads
iWDM Brochure
Vaše řešení
Kontrola výstupu dokumentů
Správa dokumentů
Distribuce dokumentů
Bezpečnost
Řízení tisku a zařízení
Správa barev
Produkční workflow (pracovní tok)
Tisk proměnných dat
Tisková řešení pro podniky