Profesionální produkty

Komponenty systému Therefore™

Systém Therefore™ se skládá z několika jednotlivých aplikací.

Aplikace Therefore™ Navigator

Aplikace Therefore™ Navigator umožňuje vyhledávat, získávat, seskupovat a třídit dokumenty uložené v tomto softwaru. Také spravuje úkony pracovních procesů. Aplikace Navigator je výchozím bodem pro spuštění aplikace Therefore™ Viewer.


 

Prohlížeč dokumentů Viewer

Aplikace Therefore™ Viewer zobrazuje, otáčí, opatřuje poznámkami a tiskne dokumenty uložené v systému Therefore™. Aplikace Viewer navíc umožňuje vytvořit nové verze dokumentů, upravit indexová pole a zobrazit předchozí verze. Dokumenty přidružené k aplikacím v počítači lze otevřít v nativní aplikaci. V aplikaci Viewer je také možné zobrazit dokumenty vytvořené ve více než 250 formátech souborů, a to i tehdy, pokud aplikace, v nichž byly vytvořeny, není na příslušném počítači nainstalována. Představte si, že obdržíte výkres aplikace AutoCAD, který můžete otevřít, aniž byste měli aplikaci na svém počítači nainstalovanou.


 

Záznam dokumentů

Aplikace Therefore™ Capture Client se používá při skenování dokumentů a jejich ukládání do systému Therefore™. Aplikace Capture Client se obvykle používá spolu se skenerem dokumentů, ačkoli je možné používat ji i při importu dokumentů z pevného disku nebo při klasifikaci a indexaci dokumentů, které již v systému Therefore™ uloženy jsou.  Podporuje rozpoznávání čárových kódů i OCR a lze ji používat pro indexaci dokumentů a dělení dávek.


 

Aplikace Web Access

Aplikace Therefore™ Web Access využívá webový prohlížeč (obvykle aplikaci Microsoft® Internet Explorer®) pro vyhledávání a zobrazení dokumentů uložených v systému Therefore™ pro správu dokumentů.

Možnost skenovat dokumenty do systému Therefore™ nebo být součástí pracovních procesů prostřednictvím webu ocení především malé společnosti nebo i lidé pracující z domova. Pomocí uživatelského jména a hesla přes zabezpečenou linku mohou uživatelé využívat všech výhod, které funkce systému Therefore™ poskytují, a to odkudkoli, kde je přístup k síti Internet. Webový klient systému Therefore™ toto umožňuje, aniž by bylo nutné mít na příslušném počítači nainstalovaný software Therefore™. Využití je podobné jako v případě aplikací Therefore™ Navigator a Viewer. Veškeré výhody proto můžete využívat kdekoli a kdykoli.  Webový klient systému Therefore™ zajišťuje zabezpečení datové komunikace v síti Internet podporou bezpečné komunikace prostřednictvím protokolu SSL.


spacer
					image
Ke stažení
Brožura Therefore [PDF, 1.8 MB]
Další informace
Co je to správa dokumentů?
Proč si vybrat Therefore™?
Škálovatelnost systému Therefore™
Funkce systému Therefore™
Integrace systému Therefore™
Therefore™ TV