Profesionální produkty

THEREFORE

Když personál stráví 50 min denně vyhledáváním informací, je to nejen frustrující, ale i neproduktivní. Řešení Therefore™ od Canonu rychle zlepší efektivitu se snadno implementovatelným systémem správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem informacím, které potřebuje.

  • Bezpečné a efektivní ukládání a vyhledávání
  • Okamžitý přístup k důležitým informacím
  • Zvýšení produktivity a shoda s požadavky kvality
[LOCAL] Picture_ThereforeSchema


Jednoduchá evidence ve stylu Therefore™
Therefore™ vám umožňuje strukturovat všechny vaše informace, které jsou důležité pro podnikání. S Therefore™ můžete vyhledávat, prohlížet, seskupovat a distribuovat dokumenty dle definovaných pracovních procesů; můžete také okamžitě skenovat a vytěžovat obchodní dokumenty. Therefore™ se snadno používá, co znamená, že personálu stačí minimální zaškolení a výsledkem je mnohem efektivnejší způsob práce.

Elektronicky archivujte všechny typy informací
Therefore™ si umí poradit s dokumenty různých formátů přicházejících z různých zdrojů.

Rozhraní na podnikové systémy (ERP)/ archivace E-mailů
Therefore™ nabízí konektory pro propojení s podnikovými systémy MS Navision, SAP a dalšími. Bezpečná archivace mailů je možná jak pro Microsoft Exchange, tak i pro Lotus Notes.

Shoda s požadavky
Aby vaše organizace splnila směrnice o shodě dokumentů, server Therefore™ automaticky na každý dokument aplikuje digitální podpis.

Vhodné pro vaši organizaci
Therefore™ je široce škálovatelný produkt a umí se tak přizpůsobit charakteru vaší činnosti a velikosti vaší organizace i při jejím dalším růstu. Řešení vyniká rychlou implementací a uživatelskou i administrativní přívětivostí.

spacer
					image
Ke stažení
Brožura Therefore [PDF, 1.8 MB]
Další informace
Co je to správa dokumentů?
Proč si vybrat Therefore™?
Škálovatelnost systému Therefore™
Komponenty systému Therefore™
Funkce systému Therefore™
Integrace systému Therefore™
Therefore™ TV
Více o Therefore™