Profesionální produkty

Integrace systému Therefore

Integrace s multifunkčními tiskárnami

Systém Therefore™ nabízí možnost bezproblémové integrace s multifunkčními tiskárnami Canon.

Aplikace pro multifunkční tiskárny systému Therefore™ je založena na platformě MEAP, která integruje iR zařízení Canon přímo se systémem Therefore™. Zatímco uživatelé skenují dokumenty pomocí příslušného zařízení, dokumenty se ukládají přímo do systému Therefore™ spolu s veškerými potřebnými daty indexu. Jejich klasifikace, indexace a ukládání se může objevit přímo na displeji multifunkční tiskárny – není ani nutné zapínat počítač!

Log-on Screen on MFP

Therefore

Scan Preview on MFP

Therefore

Select category on MFP

Therefore

 

Integrace se službou eCopy™ ShareScan®

Uživatelé služby eCopy™ mohou využít konektoru systému Therefore™ pro službu eCopy™ ShareScan®, který umožňuje ukládání dokumentů přímo z multifunkční tiskárny do systému Therefore™. Služba eCopy™ také nabízí možnost odesílat dokumenty do více cílů.  Díky integraci se službou eCopy™ Desktop™ je možné vkládat poznámky do dokumentů a ukládat je do systému Therefore™ stisknutím tlačítka Uložit do systému Therefore™.

Main Screen on MFP

Therefore

Scan Preview on MFP

Therefore

Select Category on MFP

Therefore

 

Integrace se softwarem třetích stran

Systém Therefore™ lze integrovat s hlavními rámci systémů SAP® R/3®, Microsoft® Dynamics NAV®, Microsoft SharePoint a COLD.

Bezproblémová integrace s aplikací Microsoft Dynamics NAV

Konektor systému Therefore™ pro aplikaci Microsoft Dynamics NAV uživatelům poskytuje možnost bezproblémové interakce mezi systémem Therefore a aplikací Microsoft® Dynamics NAV®. Systém Therefore™ spolu s aplikací Microsoft® Dynamics NAV® uživatelům umožňuje zobrazit náhled celého toku dokumentů v reálném čase v rámci organizace, a to včetně snadného přístupu k veškerým datům a vytvořeným dokumentům.

Jde o kompletní přizpůsobitelné řešení pro obchodní správu, s nímž ušetříte čas i peníze. Při používání aplikace Microsoft® Dynamics NAV® mohou uživatelé:

• skenovat dokumenty,

• importovat dokumenty,

• provádět automatickou indexaci dokumentů v systému Therefore™ z polí v aplikaci Microsoft® Dynamics NAV®,

• vyhledávat dokumenty,

• tisknout dokumenty,

• distribuovat dokumenty a

• zobrazovat dokumenty.


Bezproblémová integrace se službou Microsoft® SharePoint® 2007

Zákazníci využívající službu SharePoint získají výhody bezproblémové integrace se systémem Therefore™, čímž zlepší získávání a správu informací uvedených v papírových dokumentech zásadních pro jejich společnost. Systém Therefore™ se nachází pod službou SharePoint a formalizuje indexaci a ukládání dokumentů. Díky tomu zákazníci i nadále využívají uživatelské rozhraní a funkce služby SharePoint, ale zároveň mají navíc výhody spojené s efektivním získáváním, ukládáním a integrací poskytovanou systémem Therefore™. Ten také snižuje velikost databáze SharePoint, která může fungovat maximální rychlostí bez ohledu na objem dat.

Systém Therefore™ COLD

Procesy Therefore™ COLD tisknou seznamy a zařazují soubory (text ASCII, binární, XML a PDF) rychle a automaticky ze systémů sálových počítačů či generátorů protokolů.

Rozhraní Therefore™ API

Rozhraní Therefore™ API umožňuje integraci se softwarem třetích stran díky sadě SDK systému Therefore™.

Integrace systémů SAP®

Systém ThereforeTM poskytuje centrální správu všem informacím a zároveň propojuje procesy SAP® s příslušnými dokumenty. Příchozí papírové dokumenty i elektronické dokumenty lze ukládat do systému ThereforeTM, a to přímo z uživatelského rozhraní systému SAP®. Veškeré aplikace systému ThereforeTM podporují všechny funkce čárových kódů systému SAP® a jsou zcela začleněny do jeho úložných scénářů. Systém ThereforeTM dokáže zachytit indexy dokumentů přímo z procesů systému SAP®.

Dokumentům, jako jsou například uživatelské výstupní soubory či tiskové položky, zařadí systém ThereforeTM automaticky do úložiště. Kompletní integrací se myslí, že všechny dokumenty uložené v systému ThereforeTM lze vyhledat a zobrazit přímo z aplikací SAP®. Dokumenty je možné zobrazit v aplikacích systému ThereforeTM či interních prohlížečích systému SAP®.

spacer
					image
Ke stažení
Brožura Therefore [PDF, 1.8 MB]
Další informace
Co je to správa dokumentů?
Proč si vybrat Therefore™?
Škálovatelnost systému Therefore™
Komponenty systému Therefore™
Funkce systému Therefore™
Therefore™ TV