Profesionální produkty

Škálovatelnost systému Therefore™

Systém Therefore™ byl speciálně navržen pro vytvoření maximálně univerzálního využití. Jde o dokonale škálovatelné řešení, takže podle potřeby je možné přidávat vstupní zařízení, jako jsou například skenery či multifunkční tiskárny Canon. Jediné, co se změní, je potřebná licence, která tyto funkce umožní.

Systém Therefore™ je dostupný ve třech verzích: Personal Edition, Workgroup Edition a Business Edition.   Každá z těchto verzí využívá stejné škálovatelné softwarové jádro a zákazníkům nabízí možnost přímého upgradu z verze Personal Edition nebo Workgroup Edition na verzi Business Edition.  V případě systému Therefore™ jsou systémy základní úrovně i celopodniková nasazení založena na témže softwaru, čímž zaručují maximální škálovatelnost.


Personal Edition

Jedná se o verzi pro jednoho uživatele, neboli samostatné archivační řešení. Umožňuje skenování papírových dokumentů a import souborů aplikace Microsoft® Office a běžných souborů. Mezi typické uživatele by mohla patřit armáda či policie, jejichž zaměstnanci potřebují skenovat citlivé dokumenty v samostatných systémech nepřipojených k žádné síti.

Workgroup Edition

Therefore™ Workgroup Edition je k dispozici pro 5 či 10 uživatelů a zahrnuje přístup na web a licenci pro připojení k jednomu skeneru (další lze přidávat podle potřeby). Toto řešení je obzvláště vhodné pro oddělení v rámci větší organizace. Umožňuje skenování papírových dokumentů a import všech souborů aplikace Microsoft® Office a stolních souborů. Dokumenty je možné archivovat na všechny běžné typy elektronických úložných médií.

Každý podnik, který potřebuje rychle a bezpečně vytvářet záznamy, uchovávat a vyhledávat informace či okamžitě „od stolu“ vytvářet dokumenty v papírové podobě, může využít Therefore™ Workgroup Edition.

Business Edition

Tato verze je určena pro malé, střední i velké organizace, jejichž zaměstnanci musejí mít možnost vytvářet dokumenty v papírové podobě „od stolu“, a které potřebují zlepšit efektivitu svých procesů vytvořením flexibilních toků informací, umožňujících pohyb dokumentů v rámci podniku.

Nabízí neomezenou podporu I pro rozsáhlý decentralizovaný systém. S touto verzí lze používat veškeré typy médií RAID a NAS, dále je možné snímání a rozpoznání čárových kódů, integrace pracovních procesů, zpracování COLD souborů tiskové fronty a přístup na web.

Therefore™ Business Edition podporuje mnoho různých databázových serverů a umožňuje také sdílet data z mnoha softwarových řešení třetích stran. Typickou možností integrace je použití systému Therefore™ jako úložiště pro naskenované obrázky dokumentů, které jsou propojeny s údaji o finančních transakcích vedených v různých prodejních či fakturačních softwarech.

spacer
					image
Ke stažení
Brožura Therefore [PDF, 1.8 MB]
Další informace
Co je to správa dokumentů?
Proč si vybrat Therefore™?
Komponenty systému Therefore™
Funkce systému Therefore™
Integrace systému Therefore™
Therefore™ TV