Profesionální produkty

Proč si vybrat Therefore™?

Lidé v zaměstnání potřebují přístup k informacím. Potřebují importovat a integrovat. Potřebují sdílet a porovnávat. Potřebují ukládat a vyhledávat. Potřebují distribuovat a tisknout. To vše potřebují v elektronické podobě a potřebují to nyní. Řešení Therefore™ pro dokumenty umožňují uživatelům zpracovávat dokumenty efektivně, úsporně a bezpečně v rámci svého oddělení či organizace. To znamená, že mají přístup k informacím, které mohou využívat, pokud je potřebují k plnění obchodních cílů.

Efektivita

Žádné hory dokumentů, které se vymykají kontrole. Žádné chybějící či mylné informace. Žádné odesílání nesprávným adresátům. Pouze rychlý a efektivní tok dokumentů, který vaší společnosti poskytne konkurenční výhodu získanou vylepšenými službami zákazníkům.

Úspornost

Jestliže vytvoříte spojení mezi lidmi a informacemi, které potřebují, řešení Therefore™ pro dokumenty zrychlí obchodní cykly a vytvoří podmínky pro rychlou návratnost investice. Zároveň se dokáží rozšiřovat současně s nárůstem vašeho podniku, takže ušetříte za nákladné náhradní systémy. Více elektronicky zpracovávaných dokumentů také znamená menší objemy tisku a nižší výstupní náklady. Vyšší efektivita také umožňuje přesun zdrojů potřebných pro administrativní úkony na hlavní předmět obchodu.

Zabezpečení

V dnešním světě, kde četnost podvodů neustále roste, je zabezpečené používání informací naprostou nezbytností. Řešení Therefore™ pro dokumenty vám umožňují dodržovat právní a oborová nařízení a zároveň uchovávat data v bezpečí díky omezenému přístupu pouze pro autorizované osoby. Informace tedy mohou proudit organizací zcela volně, ale zároveň jsou v naprostém bezpečí.

spacer
					image
Ke stažení
Brožura Therefore [PDF, 1.8 MB]
Další informace
Co je to správa dokumentů?
Škálovatelnost systému Therefore™
Komponenty systému Therefore™
Funkce systému Therefore™
Integrace systému Therefore™
Therefore™ TV