Profesionální produkty

uniFLOW

uniFLOW

uniFLOW, integrované řešení správy tisku a skenování od společnosti Canon, je nyní k dispozici s další funkcí, která umožní mobilním pracovníkům a hostům tisknout z mobilních zařízení. Díky tomu je software uniFLOW ještě výhodnější pro firmy, které hledají flexibilní a škálovatelný způsob účinné, bezpečné a cenově výhodné správy tisku a skenování. Více informací o softwaru uniFLOW naleznete níže.

 

Picture_cost_tracking

Sledování nákladů Vyšší kontrola nad tiskovým rozpočtem

Software uniFLOW má vestavěný systém posílání zpráv o nákladech na tisk, kopírování a skenování. Díky tomu máte přesný přehled o výdajích, o tom, kdo tyto výdaje vynakládá, jak náklady vyúčtovat a jak šetřit.

Více informací >


Picture_secure_printing Zabezpečený tisk  Bezpečný tisk citlivých dokumentů

Software uniFLOW umožňuje uživatelům odesílat citlivé dokumenty do jakékoli síťové tiskárny a vytisknout je, až budou u tiskárny připraveni dokument vyzvednout. Každý si tak může vybrat, kdy a kde bude tisknout, a to s jistotou, že jejich dokument je v bezpečí.

Více informací >


Picture_intelligent_routing Inteligentní směrování Vylepšený postup tisku a správa nákladů

Software uniFLOW umožňuje správci nastavit pravidla o tom, jak a kde se dokumenty tisknou. To zabrání tvorbě front u stolních tiskáren a zároveň zajistí úspory díky centrálnímu řízení objemu barevného tisku.

Více informací >


Picture_advanced-scan

Zdokonalené skenování Snadné pořízení a distribuce informací

Software uniFLOW umožňuje uživatelům rychle a snadno skenovat a komprimovat dokumenty z multifunkčních zařízení společnosti Canon přímo do e-mailu nebo systémů souborů, jako jsou Microsoft SharePoint nebo Therefore od společnosti Canon. Přizpůsobené pracovní postupy, kterými se řídí všichni uživatelé v podniku, jsou zárukou odpovídajícího používání.

Více informací >


Picture_document_security

Zabezpečení dokumentů Vyšší ochrana firemních dat

Únik informací představuje vážnou hrozbu pro každou společnost. Všechna důvěrná data jsou monitorována, čímž se zabraňuje nákladným únikům informací.

Více informací >


Picture_mobile_printing

Tisk pro mobilní zařízení Tisk na jakékoli tiskárně z jakéhokoli mobilního zařízení

Se softwarem uniFLOW získá vaše firma možnost tisknout z mobilních zařízení. Uživatelé nebo hosté mohou nyní tisknout ze svých mobilních zařízení připojených k internetu, ať už jde o dokumenty posílané z místního úložiště nebo z cloudových aplikací, a to aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti sítě.

Více informací >


BERTL's_Best_2011_Logo
                                                                                                                                         
Více informací >

spacer
					image