Profesionální produkty

Helix

Software Helix Production Workflow umožňuje poskytovatelům tisku nabídnout flexibilní a výkonné řešení tisku obsahu webových stránek, které navyšuje hodnotu podniku a zároveň šetří čas a peníze na každé úrovni produkce.

Hlavní výhody

· Flexibilní a snadno použitelný
· Snadné a rychlé objednávání
· Nástroje WYSIWYG pro rozložení dokumentu
· Flexibilní moduly kalkulace ceny
· Bezpečná platba
· Sledování úloh v reálném čase
· Přesné výpisy a fakturace
· Efektivní kontrola výdajů
· Možnost integrace se softwarem Fusion Pro VDP
· Datový konektor pro propojení se softwarem třetích stran pro převod dat

Software Helix Production Workflow je navržen tak, aby mohli zákazníci i poskytovatelé tisku rychle využít spousty výhod.

Výhody pro zákazníky tiskáren

Rychlost a jednoduchost – Tiskové úlohy lze rychle a snadno odeslat přes internetové nebo síťové připojení, a to buď jednoduše načtením souboru a vyplněním pracovního poukazu nebo výběrem dokumentu z online knihovny.

Jednoduché uživatelské rozhraní – Snazší použití díky flexibilním možnostem konfigurace. Uživatelé si mohou zvolit jazyk, možnosti dodání a také mohou poskytnout své osobní údaje.

Bezpečná platba online   – Okamžitá kalkulace ceny na obrazovce spolu s možnostmi platby kreditní kartou, debetní kartou nebo převodem z účtu poskytují rychlou a efektivní platbu.

Okamžité sledování a aktualizace stavu úlohy – Zákazníci mohou sledovat odeslané úlohy a jejich stav a v případě, že je daná funkce povolena, mohou určité objednávky také zrušit. Dále je poskytována kompletní historie objednávek.

Výhody pro tiskaře

Dokonalý přehled – Vysoce konfigurovatelný pracovní postup a uživatelské rozhraní poskytuje naprostý přehled a celkovou kontrolu nad všemi úlohami zákazníků.

Lepší správa v tiskárně – Stav a dostupnost každého zařízení lze sledovat a upravovat centrálně, což maximalizuje produktivitu a využití veškerých zdrojů.

Dokonalejší služby zákazníkům – Zákazníci vám mohou své rozsáhlé tiskové úlohy zaslat pouze několika klepnutími myši, čímž šetří čas a peníze. Digitální vydávání pracovních poukazů snižuje počet nezbytných zpětných dotazů zákazníků, čímž zabraňuje výskytu chyb a nákladnému opětovnému tisku zakázky.

Jednoduchá příprava a zpracování dokumentu – Obsah, výběr papíru a rozložení dokumentu lze rychle upravit díky nástrojům WYSIWYG pro rozložení dokumentu. Běžné procesy a pracovní postupy lze automatizovat pomocí uživatelsky definovaných rychlých zkratek na složky, což redukuje potřebu manuálního ovládání, ale také riziko udělání chyby.

Výstup na jednu či více tiskáren – Na základě předdefinovaných pravidel lze ručně či automaticky vybrat nejlepší tiskárnu či kombinaci více výstupních strojů.

Přesné výpisy a fakturace – Lze nastavit výkonné a flexibilní výpisy zákazníkům, rozvržení nákladů a úhrady tak, aby vyhovovaly potřebám vašeho podniku.

Integrace – Software Helix Production Workflow lze propojit s mnoha aplikacemi CRM, ERP a MIS. Podle potřeby lze přidat volitelné funkce a další nákupní fronty.

spacer
					image
Užitečné informace
Helix Production Workflow datasheet [PDF, 238 KB]
Helix Production Workflow Training Tool
Souvisejicí software
Helix
uniFLOW Output Manager [PDF, 987 KB]
iWPM Pro [PDF, 254 KB]
SmartBoard [PDF, 267 KB]
Efi Digital StoreFront [PDF, 278 KB]
imageRUNNER ADVANCE