Tisíc tváří měst

Město, to jsou budovy, parky, sídliště, zastávky nebo mosty. Všechny tyto architektonické výjevy spojuje jedno - lidské příběhy. Pojďte s Canonem pohlédnout do tváře města tak, jak jste ho doposud nevnímali, a odkryjte jeho pravou podobu!

Nalezněte harmonickou symetrii, která nepozorovaně obklopuje okolí. Zaznamenejte svýma bystrýma očima neopakovatelné detaily každodenního života se street photography. A odkrývejte neuvěřitelné příběhy lidí, kteří mlčky procházejí kolem vás. Město má totiž tisíce tváří!


Skryté příběhy měst

Všude kolem nás jsou lidé s nevšedním životním příběhem. Mají nekonečně mnoho podob, které nikdy neomrzí a které stojí za to zaznamenat. Rozhlédněte se kolem sebe a zaměřte svůj hledáček na zajímavé osoby ve vašem okolí. Zajděte do zákulisí klubů, ateliérů, kuchyní, nádraží nebo hotelů a objevte skryté příběhy měst!

Zaznamenejte umělce, celebritu, dobrého kuchaře, třeba i vašeho souseda v autentickém prostředí, které odráží jejich životní směr. Zachyťte v jejich portrétu životní zkušenosti, styl, postoj, které vždy vyplynou napovrch. Do konce června nám zašlete tu nejpovedenější fotografii, znázorňující portrét opravdu nevšední osobnosti, a třeba právě vy se stanete jedním z deseti výherců exkluzivního workshopu! Pátrejte po lidech, kterým příběh vidíte v očích!