Městští horolezci Vadim a Vitalij jsou dva ruští přátelé, kteří svůj čas rádi tráví zkoumáním těch nejvíce okouzlujících světových měst. Nepasou však až tak po známých pamětihodnostech jako po jedinečných a dechberoucích výhledech, jež lze zachytit z nejvyšších budov.

Strach je neochromuje – vyhledávání adrenalinu a vynikajících záběrů z mužů udělalo dvojici, která se díky zdolávání jedněch z nejznámějších staveb dostala až do titulků novin a časopisů. Tito novodobí průzkumníci vyhledávají pozoruhodné pohledy, které zachycují z dechberoucích úhlů.

Jako i další dobrodruzi, kteří jsou vybaveni fotoaparáty Canon, jdou za svými vášněmi a odhalují unikátní pohledy na objevená místa.

S pořizováním nevšedních fotografií a videí vám můžeme také pomoct. Čtěte dál a vytěžte maximum z našich nejinspirativnějších tipů a technik a zjistěte, jak se lze na svět dívat jinýma očima. Nenechte se dlouho pobízet a objevte skryté kouzlo města nedaleko vás. Pomůžeme vám je zachytit z jedinečné perspektivy a podělit se o příběhy, které mohou oslovit lidi ze všech koutů světa. Come and See.

Techniky

Plynulé fotografování a sdílení