hero

Canon – možnosti připojení

Naše bezdrátové fotoaparáty, tiskárny, aplikace a zařízení Connect Station CS100 umožňují jednoduše snímat, sdílet, tisknout a ukládat snímky a videa.

Dokažte víc s Wi-Fi a NFC

Zařízení Canon s technologií Wi-Fi vám umožní přenášet, sdílet, tisknout nebo ukládat snímky a dokonce fotografovat na dálku. Můžete například snadno přenášet fotografie z Wi-Fi fotoaparátu Canon do svého smartphonu, upravovat je nebo sdílet. Technologie NFC* vám umožňuje snadno navázat Wi-Fi spojení pouhým vzájemným dotykem dvou NFC zařízení. Můžete například přenášet snímky ze svého NFC fotoaparátu do zařízení Canon Connect Station CS100 pouhým jediným dotykem.

wi-fi-nfc
connected-services

Buďte trvale připojeni

Ať již chcete ukládat nebo upravovat fotografie, tisknout bezdrátově z mobilního zařízení anebo sdílet rodinné okamžiky, naše bezdrátové aplikace a služby vám pomohou dostat ze snímků maximum.

lifecake

Lifecake

Pozorujte a sdílejte jak děti rostou s vlastními rodinnými fotografiemi a videozáznamy na časové ose.

irista

Irista

Ukládejte, upravujte a organizujte své fotografie a sdílejte je s okolním světem.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Tiskněte přímo z online fotoslužeb jako je Facebook, Instagram a Disk Google, nebo skenujte snímky a ukládejte je do cloudu pomocí pokročilých tiskáren PIXMA Cloud Link.Bezdrátové fotoaparáty a další produkty

Naše nejnovější fotoaparáty, tiskárny a videokamery vám díky skvělé konektivitě nabízejí další možnosti úprav vašich snímků a filmů. Některé z našich nejnovějších modelů vám pomocí technologie NFC umožní zařízení snadno připojit a přenášet snímky přes Wi-Fi do kompatibilního smartphonu nebo zařízení Canon Connect Station CS100.

connected-products

Argentina

Skijöring

Come and See

apps

Aplikace

Využijte svůj fotoaparát, objektiv či zařízení pro zpracování obrazu na maximum

placeholder

Connect Station CS100

Zjistěte více

Upozornění: funkce konektivity jsou dostupné pouze u vybraných modelů. Některé funkce konektivity vyžadují stažení bezplatné aplikace
*NFC není kompatibilní se všemi zařízeními.
**Pictbridge přes bezdrátovou síť LAN.