High speed header

Jak fotografovat zimní akční snímky

Podívejte se, jak ambasador společnosti Canon, Richard Walch, vysvětluje, jak zachytit dramatické akční snímky na sněhu, a přibližuje šikovné techniky pro fotografování rychle se pohybujících objektů. Zjistěte, jak vám vyšší rychlost závěrky pomůže zachytit ostřejší detaily, proč teleobjektiv pomáhá oddělit objekt od pozadí a čím to je, že díky sledování pohybujícího se objektu dosáhnete úchvatných snímků.

Pokud vás naše video o fotografování rychlých objektů inspirovalo, tak vyrazte ven a zachyťte náboj zimního období?

Přestože se v tomto období někteří ukládají k zimnímu spánku, život se v zimě zpomaluje jen výjimečně. Městské trhy a jarmarky jsou ideálním místem pro zachycení pohybu zábavních atrakcí. Pokuste se zachytit točící se světla kolotoče nebo obličeje lidí na atrakcích.

pokud máte psa, vezměte míč a užijte si společnou zimní vycházku, při které jistě zachytíte spoustu energie. Sledujte ale i život v přírodě. Létající ptactvo vám poskytne řadu příležitostí k pořízení vytoužených snímků.

Zimní radovánky nabízejí další příležitosti pro skvělé akční snímky. Pokuste se zachytit bruslaře na ledě, odvážné plavce nořící se do ledových jezer či běžce, jejichž nohy se odráží od zmrzlé zimní půdy.

Až pořídíte nějaký akční zimní snímek s pohybem, podělte se o něj s celým světem v naší .