Zálohování cenných vzpomínek

Vaše fotografie a videa jsou nedocenitelná. Jsou to vzpomínky na jedinečné momenty, které už nikdy nebudete moci vrátit zpět, takže je důležité je pravidelně zálohovat. Najít si čas a vybrat ty nejlepší vždycky není jednoduché. A čím déle zůstanou na paměťové kartě nebo v chytrém telefonu, tím pravděpodobnější je, že se ztratí nebo upadnou v zapomnění.

Pro vaši pohodu tu proto existuje možnost využití internetových úložišť. Nahrajete-li své snímky či videa do cloudového úložiště nebo na vaši oblíbenou sociální síť, můžete si být jisti, že vaše vzpomínky se jen tak lehce nevytratí. Naše nejnovější fotoaparáty se synchronizací obrazu jsou nyní schopny vyhledávat nové fotografie a nahrávat je na vámi upřednostňovaná cloudová úložiště nebo sociální sítě, jako jsou třeba Flickr, Google Drive či irista od společnosti Canon. Můžete si také zvolit možnost automatického ukládání snímků do počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.

Pokud chcete zálohovat své fotografie na internetu, podívejte se na službu irista. Jde o cloudové úložiště umožňující zálohování a prohlížení knihoven fotografií, což ještě nikdy nebylo tak snadné.

Zálohujte si své fotografie.