V tomto výstupu jsme využili vycvičené odborníky a bezpečnostní vybavení se svolením příslušných vlastníků. Nepokoušejte se na vlastní úsilí reprodukovat cokoli z tohoto výstupu.

Prohlížení a sdílení fotografií a videí

Je pravděpodobné, že během let nastřádáte stovky cenných fotografických vzpomínek, které pořídíte mnoha digitálními fotoaparáty a jež budou uloženy na několika paměťových kartách a přístrojích. Abychom vám je pomohli spravovat a prohlížet, kdykoliv budete potřebovat, je dobré mít je všechny pohromadě.

Jedním z užitečných tipů pro to, jak mít o tolika snímcích přehled, je probrat je přímo po pořízení. Z toho plyne menší pravděpodobnost, že bude vaše sbírka fotografií překypovat obrázky, které si už nebudete chtít prohlížet. Pečlivě si promyslete, které si ponecháte; když je uvidíte na velkém displeji, budete schopni rozlišit více detailů, což může ovlivnit rozhodnutí, které jsou ty nejlepší.

Bezdrátové úložiště Connect Station společnosti Canon je snadnou cestou k tomu, jak mít fotografie a videa na jednom místě, takže si je s přáteli a rodinou budete moci prohlížet na televizi s vysokým rozlišením. Fotoaparát Canon s dynamickým NFC umožňuje přenášet a importovat snímky nejen pomocí paměťové karty nebo kabelu USB, ale i bezdrátově. Úložiště Connect Station lze také použít pro snadné sdílení fotografií na sociálních sítích a internetových albech jako irista či z něj bezdrátově tisknout a uspořádávat mnoho vzpomínek zachycených na rozličných zařízeních.

Sdílení fotografií
<