A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

TISK

Osvoboďte se s bezdrátovou tiskárnou podporující cloud

každá kancelář nebo třída potřebuje tiskárnu – a s postupem doby nebo díky faktu, že čím dál více z nás studuje nebo pracuje na dálku, ji potřebuje i každá domácnost. Jedním z nejlepších aspektů práce z domova je, že můžete pracovat v jakékoli místnosti. Když si do své domácnosti pořídíte bezdrátovou tiskárnu podporující cloud, nemusíte už vedle tiskárny sedět – můžete tisknout z jakékoli místnosti. Takže pokud chcete ráno zůstat v kuchyni u kávy a odpoledne si užívat sluníčka na zahradě, žádný problém. Dokumenty tiskněte, kdy se vám chce, a dojděte si pro ně, jak se vám to hodí.

A Canon printer on a table in a living room.
Bezdrátový tisk znamená, že nemusíte sedět vedle své tiskárny a nemusíte jí vyhradit místo v domácí kanceláři. Díky tomu můžete pracovat, kde chcete.

Máte strach, že je náročné bezdrátovou tiskárnu zprovoznit? Nemějte – je to velmi jednoduché. A až bude tiskárna připravená, budete mít k dispozici širokou škálu výhod, které zajistí, že vaši pracovní nebo studijní rutinu nic nepřeruší. Tiskárna PIXMA G4411 má například doplnitelné zásobníky inkoustu, které se postarají o vysokou výtěžnost stránek, díky které můžete bez doplňování vytisknout tisíce dokumentů. Díky službě Pixma Cloud Link a aplikaci Canon PRINTnavíc můžete prohlížet a skenovat dokumenty a fotografie na displeji tiskárny nebo chytrém telefonu či tabletu. Díky službě PIXMA Cloud Link můžete tisknout a skenovat dokumenty na cloudová úložiště, jako jsou například Dropbox a Google Drive, a jednoduše je sdílet. Více informací o tom, jak nainstalovat bezdrátovou tiskárnu, získáte v průvodci podporou.

Výhody používání bezdrátové tiskárny při práci z domova

A man sits in front of a PIXMA G6040 Canon printer making notes on a printout.
Detailní nebo komplikované informace mohou být na výtisku srozumitelnější než na monitoru.

Tiskárna je užitečná pro tvorbu dopisů a štítků pro každodenní činnost a stejně tak vám může pomoci zvýšit produktivitu a efektivitu. Při čtení výtisku je méně pravděpodobné, že vám budou rozptylovat oznámení na monitoru nebo příchozí e-maily. Také je dobré si připomenout, že si vaše oči potřebují občas odpočinout od monitoru.

Účetní Rosie říká, že její bezdrátová tiskárna je při práci z domova neocenitelná. Vysvětluje: „Pravidelně sleduji finanční zprávy a tabulky a informace se mi v tištěné podobě zdají přehlednější než na obrazovce. Doma máme kancelář, ale jsme dva, což znamená, že jeden z nás vždy pracuje u jídelního stolu. To, že můžu bezdrátově tisknout odkudkoli z domu, je přínosné.“

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Výtisk vám často může pomoci pochopit velikost nebo rozsah projektu.

Marketingová manažerka Estelle pravidelně pořádá webové semináře a svou úvodní řeč si vždy tiskne. „V kanceláři mám dva monitory, ale doma mám jenom jeden, takže si tisknu to, co čtu na začátku každého semináře. Doma jsme čtyři, takže je pro nás užitečné mít tiskárnu, na které můžeme tisknout z jakékoli místnosti. Také se mi líbí, že můžu podle potřeby tisknout přímo z telefonu.“

Simon je grafický designér, který si bez své bezdrátové tiskárny už nedokáže svou práci představit. „Pro mě platí, že si vytisknu zadání projektu, abych si ho mohl přečíst – hlavně, když je složité,“ vysvětluje. „Běžně mívám v ruce zvýrazňovač. A když zpracovávám návrh na tisk, projekt si vždy pro kontrolu vytisknu a podívám se na jeho měřítko. To je důležitý krok, protože představu o měřítku ztrácíte velmi jednoduše, hlavně při práci na velkém monitoru.“

Důležitý nástroj pro studenty

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5150 printer is on the table beside her.
PIXMA Cloud Link také podporuje službu Google Classroom, což studentům usnadňuje zůstat v kontaktu se svými učiteli při studiu z domova.

Výhod bezdrátové tiskárny nevyužívají při práci z domu jenom profesionálové. Služba PIXMA Cloud Link také podporuje Google Classroom, díky čemuž je užitečná i pro studenty. Služba Google Classroom je navržena tak, aby pomáhala vyučujícím komunikovat se svými studenty. Když studenti používají služby PIXMA Cloud Link s Google Classroom, znamená to, že si prostřednictvím aplikace Canon PRINT mohou vytisknout rozvrhy hodin a úkoly přímo z displeje tiskárny nebo chytrého zařízení. Další výhodou pro učitele je, že si jednoduše mohou vytisknout docházku, aby měli přehled o účastnících výuky.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4400 printer is on the desk beside him.
Bezdrátová tiskárna je cenný nástroj pro studenty, kteří ji mohou používat k tisku nebo finální kontrola svých úkolů.

Patnáctiletý student Jamie říká: „Většinou si úkoly tisknu, protože mi to pomáhá si zapamatovat klíčové body, na které se musím podívat. A po dopsání si také vždycky tisknu slohové práce. Poté si dám pauzu, třeba si jdu na chvíli kopat s míčem nebo dělat něco jiného, a pak si svou slohovou práci znovu pořádně přečtu. Červenou propiskou si poznačím všechny chyby, abych je před odevzdáním stihl opravit. To, že si výtisk přečtu, je pro mě velmi důležité – všimnu si všech různých věcí, které mi na monitoru uniknou, takže mám díky tomu lepší známky, což dělá radost rodičům.“

Napsala Angela Nicholsonová

Související články
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

TISK

Seznamte se s tiskárnami PIXMA G640 a PIXMA G540

Objevte funkce nové generace tiskáren MegaTank od společnosti Canon.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

TIPY PRO TISK

Nejlepší tiskárna pro domácí kanceláře

Pracujte z domova bez problémů s tiskárnou Canon PIXMA TR4650.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

TIPY PRO TISK

Časté dotazy týkající se tiskárny, inkoustu a papíru

Odborník ve společnosti Canon Suhaib Hussain odpovídá na časté dotazy týkající se technologie tiskárny, inkoustu a papíru.

Související produkty

Související produkty

Související produkty

Související produkty

Související články

Služba Get Inspired je vaším klíčovým zdrojem užitečných tipů pro fotografování, nákupním průvodcem a odborným zpravodajem – vše, co potřebujete k objevení toho nejlepšího fotoaparátu nebo tiskárny a k uskutečnění vašeho příštího tvůrčího nápadu.

Zpět na všechny Tipy a Techniky