Fotoknihy

Vaše vzpomínky ve vysokém rozlišení Fotografie v digitálním formátu sice můžete sdílet takřka okamžitě, ale tomu pocitu, když si je můžete osahat, se nic nevyrovná. Neváhejte a vytvořte si svou vlastní vysoce kvalitní fotoknihu pomocí softwaru hdbook. Vaše osobní, profesionálně vytištěná a svázaná fotokniha vdechne fotografiím život a uchová vaše vzpomínky. Lepší dárek pro svou rodinu a přátele nenajdete.


Kde koupit

Vaše osobní fotokniha hdbook. Snadnější, než jste si mysleli.

1. Připravte si fotografie

Vyberte ze svých oblíbených fotek ty, kterými se chcete pochlubit ve vlastní prvotřídní fotoknize. Jedná se o skvělý nápad, ať už hledáte dárek od srdce, nebo jen chcete sdílet vzácné chvíle s rodinou a přáteli.

2. Stáhněte si software hdbook

Se softwarem hdbook si svou fotoknihu vytvoříte za několik minut. Stačí jen navštívit web jednoho z prodejců softwaru hdbook, stáhnout si software do počítače se systémem Windows nebo Mac, rozmístit fotografie a text a odeslat fotoknihu do tisku.

3. Zavzpomínejte na krásné okamžiky

Tisk vaší osobní fotoknihy proběhne na nejmodernější tiskárně Canon DreamLabo 5000. Zanedlouho vám pak přijde profesionálně vypadající fotokniha se zářivými barvami, které vypadají jako živé, a ostrým textem.

Nechte se inspirovat

Fotografie ohromující kvality

Vaše vzpomínky ve vysokém rozlišení

Prohlédněte si výjimečnou kvalitu fotoknihy hdbook a osahejte si ji. Technologie tisku se sedmi inkousty a vysokým rozlišením vykreslí fotografie do nejjemnějších detailů a zachytí přirozené tóny pleti a barvy, které vypadají jako živé. Barevné fotografie budou tak živé, jako by „vystupovaly z rámečku“, a jejich černobílé protějšky budou díky své plynulé gradaci působit stylově.

Navrhněte si vzhled desek své fotoknihy hdbook

Vaše vlastní fotokniha se vším všudy

Desky fotoknihy si můžete navrhnout podle svého a umístit na ně vlastní fotografie a text. A protože vám fotoknihu profesionálně vytiskneme a svážeme, bude ozdobou každé knihovničky.

Popište si své fotografie

Zřetelně. Ostře. Precizně.

Své fotografie můžete opatřit popisky a na desky umístit název alba. Navíc při tisku použijeme inkousty určené speciálně pro fotoknihy a rozlišení 2 400 dpi, takže text bude zvlášť precizní.

Plochá vazba


Fotografie přes dvě stránky

Všechny naše fotoknihy využívají plochou vazbu, takže se nemusíte bát roztáhnout fotografii na dvě stránky – uvidíte ji v celé své kráse i podél vazby. A díky vysoce kvalitním oboustranným fotopapírům zůstane vaše fotokniha tenká, ať bude mít standardních 24 stránek, nebo dalších 76 navíc.

Různé velikosti fotoknih hdbook

Vyberte si formát podle svého přání

Nemusíte se bát, že byste pro svou fotoknihu nenašli ten správný formát. Na výběr máte ze čtvercových formátů 127 × 127 mm, 210 × 210 mm a 300 × 300 mm, u formátů A5 a A4 si můžete vybrat mezi orientací na šířku a na výšku a k dispozici vám je i formát A3 v orientaci na šířku.

Široký výběr fotopapírů

Špičková povrchová úprava

Papír navržený speciálně pro tisk fotoknih technologií od společnosti Canon umožňuje vykreslovat fotografie ve vysokém rozlišení se špičkovou povrchovou úpravou. Vybrat si můžete třeba papír Luster se strukturou podobnou tradičním vyvolaným fotografiím nebo papír s vysoce lesklým hladkým povrchem.


Vzpomínky, které přetrvají

Díky kombinaci inkoustů a fotopapírů se speciální povrchovou úpravou od společnosti Canon si můžete být jisti, že vám fotografie vydrží celou věčnost. Dobře, nejméně 300 let. Z vaší fotoknihy tak určitě budou mít radost i vaše prapravnoučata.*

Software pro tvorbu fotoknih

S naším snadno použitelným softwarem pro systémy Windows a Mac si svou vlastní fotoknihu vytvoříte za několik minut. Stačí si jen zvolit formát fotoknihy, přidat fotografie a vybrat si ze široké nabídky rozvržení.

Rychlá, přednastavená rozvržení

S funkcí Autoflow (Automatické vytvoření) si svou vlastní fotoknihu vytvoříte ještě snadněji. Software fotografie automaticky uspořádá a rozmístí tak, aby dosáhl co nejlepšího rozvržení. Před odesláním fotoknihy k tisku stále můžete doladit rozvržení jednotlivých stánek a obrázků.

Propracovaná rozvržení, která si můžete přizpůsobit

I když se software hdbook snadno používá, nabízí propracované funkce, s nimiž budete moci popustit uzdu své kreativitě a s pomocí fotoknihy vyprávět svůj příběh.

Kde koupit?

Bezplatný software pro tvorbu fotoknih hdbook si můžete stáhnout od některého z našich prodejců a hned se dát do tvorby nádherných fotoknih. Začněte klepnutím na vlajku země vedle vybraného prodejce softwaru hdbook.

Rakousko

Belgie

Dánsko

Německo

Itálie

Lucembursko

Polsko

Spojené království

Irsko

*Odhadovaná životnost tisku při uložení na tmavém místě

<Testovací metody a kritéria pro odhad>

Údaje o trvanlivosti vyjádřené v letech jsou odhadovány na základě testovacích metod a kritérií popsaných ve standardu „Digital Color Photo Print Stability Evaluation“ (JEITA CP-3901) vydaném společností JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association).

<Poznámka pro tisk a vystavení fotografií>

Skutečná trvanlivost se může lišit od výše uvedených odhadů v závislosti na podmínkách vystavení/skladování. Počet let je vypočítáván z výsledků zrychlených zkoušek provedených společností Canon Inc. a nepředstavuje záruku na produkt. Jak prodloužit trvanlivost tištěných snímků: vystavení světlu, atmosférickým plynům, vysokým teplotám a vlhkosti může urychlit blednutí barev. Během skladování a vystavení se vyhněte faktorům působícím blednutí, abyste prodloužili trvanlivost fotografií.


*Design a technické údaje výrobku se mohou měnit bez předchozího upozornění.