Tiskárny PIXMA

Objevte kompletní řadu stylových inkoustových tiskáren PIXMA od společnosti Canon navržených pro rychlý, vysoce kvalitní tisk dokumentů a fotografií.

Inkoustové tiskárny 3 v 1

Tyto kompaktní a stylové multifunkční tiskárny PIXMA s funkcemi tisku, kopírování a skenování se perfektně hodí do vaší domácnosti.

Inkoustové tiskárny 4 v 1

Tyto multifunkční tiskárny PIXMA s funkcemi tisku, kopírování, skenování a faxování a automatickým podavačem dokumentů se perfektně hodí do vaší domácí kanceláře.

Inkoustové tiskárny dokumentů a fotografií

Tyto tiskárny dokumentů a fotografií PIXMA nabízejí tisk formátu A4 nebo A3 a perfektně se hodí do vaší domácnosti nebo kanceláře.

Inkoustové fototiskárny

S profesionálními fototiskárnami PIXMA můžete snadno tisknout fotografie v kvalitě vhodné i pro galerie ve formátu 10 × 15 cm až A3+.

Podpora a soubory ke stažení PIXMA

Stáhněte si ovladače, software, firmware a návody a získejte přístup k online technické podpoře, zdrojům a řešení problémů pro inkoustové fototiskárny PIXMA.

Ovladače, software a návody pro inkoustovou tiskárnu PIXMA

Archivované tiskárny PIXMA

Vyhledejte si technické údaje a informace o kompatibilním spotřebním materiálu pro starší modely inkoustových fototiskáren PIXMA v naší sekci archivovaných produktů.

Archivované inkoustové tiskárny PIXMA