Software pro zařízení PIXMA

Řada tiskáren a multifunkčních zařízení PIXMA poskytuje vynikající kvalitu tisku a komplexní software, který vám pomůže s realizací vašich kreativních nápadů. Díky zjednodušení uspořádání a tisku fotografií, včetně fotografií z Facebooku, můžete znovu objevit ztracené vzpomínky. Jednoduše skenujte dokumenty, vytvářejte soubory ve formátu PDF a získejte přístup k exkluzivním online službám.

My Image Garden

Poznejte všechny schopnosti své tiskárny PIXMA. Zjednodušte uspořádání a tisk fotografií prostřednictvím softwaru My Image Garden. Software spojuje veškeré nástroje nezbytné pro inspiraci vaší představivosti pomocí automatických tipů, včetně šablon a mnoha dalších možností.

My Image Garden -banner

Prohlídka softwaru My Image Garden

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM je internetová služba pro uživatele originálních inkoustů Canon, která jim umožňuje bezplatné stahování fotografií, ilustrací, papírových šablon a mnoho dalšího od světově známých fotografů a umělců.

Stále přidáváme nový obsah, který vás může inspirovat při vaší tvůrčí činnosti. Jednoduše procházejte, stahujte a tiskněte obsah ze softwaru My Image Garden přímo z obrazovky tiskárny PIXMA podporující cloud nebo aplikace Canon PRINT.

[MASTER] Obrázek_Creative Park_184 × 34
Online služba Creative Park je přístupná všem a umožňuje vytvářet vlastní pohlednice, kalendáře a mnohá další zábavná fotografická a papírová díla

Vyzkoušejte nyní službu Creative Park

Uspořádejte své fotografie

Najde fotografie ve vašem počítači, dokonce i ty, na které jste už dávno zapomněli. Software My Image Garden automaticky uspořádá vaše fotografie podle data pořízení a zobrazí je v kalendáři. Integrovaná technologie rozpoznání tváře usnadňuje uspořádání fotografií podle osob na snímku. Snímky můžete také snadno seskupit podle typu události, např. svatba, narozeniny apod.

Tvořte a tiskněte

Tisk fotografií nebyl nikdy tak jednoduchý. Software My Image Garden slučuje veškeré nastavení tisku, jako jsou typ papíru, velikost a okraje, do jedné přehledné obrazovky. Fotografie proměníte na umělecká díla snadno a rychle pomocí různých šablon a filtrů, které jsou součástí softwaru. Vytvářejte a tiskněte vlastní pohlednice, kalendáře a koláže prostřednictvím nabídky My Art (Moje grafika).

Full HD Movie Print

Zachyťte ty nejlepší okamžiky svých filmů. Jednoduše přehrajte film pořízený fotoaparátem Canon a vyberte záběry, které chcete vytisknout jako jednotlivé fotografie, slučte několik záběrů nebo vyprávějte svůj příběh pomocí několika klipů.

Přímý potisk disků

Poskytuje vašim diskům elegantní a profesionální provedení. Funkce přímého potisku disků umožňuje přímý tisk na potisknutelné disky. Pomocí dodaných šablon můžete z oblíbených obrázků jednoduše navrhnout vlastní štítek a přidat text.

Quick Menu

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo (Easy-WebPrint EX – logo)

Easy-WebPrint EX

Řízení tisku z webu

Easy-WebPrint EX je modul pro prohlížeč Microsoft Internet Explorer, který zjednodušuje výběr klíčových oblastí webové stránky před jejich „oříznutím“ do jednoho dokumentu k tisku.

psp-logo.png

Print Studio Pro

Optimalizace pracovního postupu

Modul plug-in Print Studio Pro poskytuje dokonalé pracovní spojení mezi vaším snímkem a výsledným tištěným produktem. Tento jedinečný software je určen speciálně pro profesionální tiskárny PIXMA a umožňuje pohodlně dosahovat profesionální kvality tisku fotografií.

Více informací

Easy Photo-Print+

Easy_Photo_Print_Thumb


Easy-PhotoPrint+

Buďte kreativní a vytvářejte vlastní blahopřání a kalendáře


Tato funkce, která je integrována do aplikace Canon PRINT, umožňuje uživatelům tabletů vytvářet blahopřání, kalendáře, koláže atd. upravené podle vlastních potřeb s využitím fotografií uložených v chytrém zařízení nebo v sociálních sítích, jako je Facebook.

Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci Canon PRINT a zaregistrovat tiskárnu podporující cloud a můžete začít vytvářet zcela vlastní projekty pro rodinu a přátele.

Full HD Movie Print je k dispozici při výběru fotoaparátů Canon Digital IXUS, PowerShot a EOS nebo videokamery Legria.

Zkontrolujte jednotlivé specifikace produktu, a ověřte tak dostupnost každé funkce a kompatibilitu softwaru.