Software pro zařízení PIXMA

Řada tiskáren a multifunkčních zařízení PIXMA poskytuje vynikající kvalitu tisku a komplexní software, který vám pomůže s realizací vašich kreativních nápadů. Díky zjednodušení uspořádání a tisku fotografií, včetně fotografií z Facebooku, můžete znovu objevit ztracené vzpomínky. Jednoduše skenujte dokumenty, vytvářejte soubory ve formátu PDF a získejte přístup k exkluzivním online službám.

My Image Garden

Poznejte všechny schopnosti své tiskárny PIXMA. Zjednodušte uspořádání a tisk fotografií prostřednictvím softwaru My Image Garden. Software spojuje veškeré nástroje nezbytné pro inspiraci vaší představivosti pomocí automatických tipů, včetně šablon a mnoha dalších možností.


Prohlídka softwaru My Image Garden

CREATIVE PARK PREMIUM

CREATIVE PARK PREMIUM je internetová služba pro uživatele originálních inkoustů Canon, která jim umožňuje bezplatné stahování fotografií, ilustrací, papírových šablon a mnoho dalšího od světově známých fotografů a umělců.

Stále přidáváme nový obsah, který vás může inspirovat při vaší tvůrčí činnosti. Jednoduše procházejte, stahujte a tiskněte obsah ze softwaru My Image Garden přímo z obrazovky tiskárny PIXMA podporující cloud nebo aplikace Canon PRINT.


Online služba Creative Park je přístupná všem a umožňuje vytvářet vlastní pohlednice, kalendáře a mnohá další zábavná fotografická a papírová díla

Uspořádejte své fotografie

Najde fotografie ve vašem počítači, dokonce i ty, na které jste už dávno zapomněli. Software My Image Garden automaticky uspořádá vaše fotografie podle data pořízení a zobrazí je v kalendáři. Integrovaná technologie rozpoznání tváře usnadňuje uspořádání fotografií podle osob na snímku. Snímky můžete také snadno seskupit podle typu události, např. svatba, narozeniny apod.

Tvořte a tiskněte

Tisk fotografií nebyl nikdy tak jednoduchý. Software My Image Garden slučuje veškeré nastavení tisku, jako jsou typ papíru, velikost a okraje, do jedné přehledné obrazovky. Fotografie proměníte na umělecká díla snadno a rychle pomocí různých šablon a filtrů, které jsou součástí softwaru. Vytvářejte a tiskněte vlastní pohlednice, kalendáře a koláže prostřednictvím nabídky My Art (Moje grafika).

Full HD Movie Print

Zachyťte ty nejlepší okamžiky svých filmů. Jednoduše přehrajte film pořízený fotoaparátem Canon a vyberte záběry, které chcete vytisknout jako jednotlivé fotografie, slučte několik záběrů nebo vyprávějte svůj příběh pomocí několika klipů.

Přímý potisk disků

Poskytuje vašim diskům elegantní a profesionální provedení. Funkce přímého potisku disků umožňuje přímý tisk na potisknutelné disky. Pomocí dodaných šablon můžete z oblíbených obrázků jednoduše navrhnout vlastní štítek a přidat text.