Upozorňujeme, že tato služba je v současné době pozastavena, jelikož přepracováváme a optimalizujeme naše recyklační procesy pro spotřební materiál inkoustového tisku, abychom vyhověli potřebám a požadavkům našich zákazníků. Další informace o tom, kam můžete vyřazené inkoustové tiskové kazety odevzdat k recyklaci, můžete mezitím zjistit na místním městském úřadě, na odboru životního prostředí, ze schváleného programu OEEZ nebo u společnosti zajišťující odvoz domovního odpadu. Na obnovení služeb usilovně pracujeme a děkujeme vám za pochopení.

Program recyklace inkoustových kazet Canon

Vyplňte níže uvedený formulář a vyžádejte si obálky s hrazeným poštovným pro vrácení použitých inkoustových kazet Canon.

Upozorňujeme, že v rámci tohoto programu lze vrátit pouze originální inkoustové kazety Canon. Seznam akceptovaných kazet naleznete zde.

Na každou žádost vám zašleme dvě vratné obálky s hrazeným poštovným. Každá z těchto obálek pojme 5 až 10 kazet. Ocenili bychom, kdybyste nám posílali alespoň pět kazet v každé obálce, abyste nám pomohli snížit uhlíkovou zátěž této služby.

Jakmile je obálka plná, zapečeťte ji a vhoďte ji do běžné poštovní schránky. Vaše vrácené kazety budou poté recyklovány.

Moje kazety jsou na seznamu podporovaných produktů

Pole označená * jsou povinná

Vaše kontaktní údaje