Canon Flatbed Scanner Unit 201

Flatbed Scanner Unit 201

Využijte plynulé duální skenování jednotky plochého skeneru Canon 201 a naší řady imageFORMULA, které nabízejí univerzálnější využití při skenování knih, časopisů a křehkých dokumentů.

Výhody

  • Vysoce výkonný plochý skener formátu A3
  • Skenování médií ve formátu A3 za pouhých 3,5 s
  • Bezproblémové připojení ke skenerům imageFORMULA*
  • Výjimečné funkce zpracování obrazu
  • Plynulé skenování, operace v jednom souboru
  • Dokonale vhodný pro zachycení vázaných a křehkých dokumentů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Flatbed Scanner Unit 201

Vysoký výkon podpoří vaši produktivitu


Jednotka plochého skeneru Canon 201 nabízí vysokorychlostní skenování ve formátu A3 rychlostí až 3,5 s v rozlišení 200 dpi. Technologie světelného zdroje LED společnosti Canon umožňuje rychlé spuštění zařízení, takže není třeba žádná doba zahřívání. Po připojení ke skeneru DR můžete využít nejen ploché skenování, ale také vysokorychlostní dávkové skenování formátu A3. To je velmi důležitá úspora času a současně zvýšení produktivity.

Univerzální systém zpracování médií


Jednotka plochého skeneru A3 201 je ideální pro skenování široké škály médií, například knih, účetních knih a křehkých dokumentů - což je dokonale vhodné pro vládní úřady, knihovny, stavební průmysl a běžné kancelářské využití.

Rozšiřte výkon svého skeneru DR prostřednictvím plynulého skenování


Bezproblémové připojení skenerů imageFORMULA společnosti Canon a jednotky plochého skeneru 201 nabízejí větší kontrolu skenování a zároveň optimalizaci automatického podavače dokumentů a skenování na plochém skeneru v jedné operaci. Můžete skenovat ve více formátech do jednoho souboru dokumentu a snadno jej odesílat přímo do různých cílových umístění, například do e-mailu, složek a oblíbených aplikací pro správu dat. Inteligentní komunikace mezi skenery znamená, že plochý skener A3 zahájí skenování, pokud zjistí, že v podavači dokumentů skeneru DR se při připojení nenachází žádný papír.

Zlepšení kontroly prostřednictvím pokročilého zpracování dokumentů


Jednotka plochého skeneru 201 obsahuje celou řadu pokročilých funkcí pro zpracování obrazu. Patří k nim například inteligentní režim vyloučení okolního osvětlení, který uživatelům umožňuje skenovat s otevřeným víkem a získat kvalitní obrázky i tímto způsobem. To představuje významné posílení produktivity, je-li třeba rychle zpracovat velké objemy. Zařízení navíc přebírá funkce zpracování obrazu skeneru DR, jako je například automatická detekce velikosti stránky, korekce sklonu a MultiStream. Ty vám pomohou udržet stále vysokou kvalitu skenovaných dokumentů za všech okolností.

Kompaktní, stylový a robustní


Jednotka plochého skeneru 201 se vyznačuje tenkým, elegantním a kompaktním designem, avšak zabírá jen o něco více prostoru než papír formátu A3. Hodí se tedy stejně dobře pro trvalé umístění na pracovním stole, jako pro snadné skladování v době, kdy není používán.
* DR-C130, DR-M140, DR-M160, DR-6010C, DR-6030C, DR-G1100, DR-G1130, DR-X10C (další kompatibilita se plánuje v budoucnosti)

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Flatbed Scanner Unit 201, o jeho funkcích a možnostech.