Canon imageFORMULA CR-50

imageFORMULA CR-50

Kompaktní a produktivní skenery šeků imageFORMULA CR-50 jsou ideálním řešením pro pult či přepážku pro efektivní zpracování šekových položek a dat zákazníků v bankovních, finančních a vládních organizacích a maloobchodě.

CR-50

Výhody

  • Vysokorychlostní skenování: až 50 šeků za minutu
  • Přesné čtení MICR podporované technologií OCR
  • Spolehlivé podávání papíru a zpracování dokumentů
  • Vestavěný popisovač pro ověřování před skenováním

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA CR-50

Kompaktní design, produktivní skenování


Skener šeků CR-50 je malé ale výkonné zařízení pro skenování vyznačující se dokonale kompaktním tvarem, které se snadno používá i na těch nejmenších stolech nebo přepážkách, kde je prioritou místo. Díky produktivnímu skenování rychlostí až 50 šeků za minutu mohou uživatelé efektivně vykonávat své denní činnosti.

Vysoce přesné čtení MICR


Čtení MICR (Magnetic Ink Character Recognition) je podporováno optickým rozpoznáváním znaků OCR (Optical Character Recognition), čímž je zajištěna nejvyšší úroveň přesnosti, což vede ke snížení počtu nákladných chyb a úspoře času.

Pokročilé funkce zpracování obrazu


Přesná technologie zpracování obrazu, která zahrnuje například funkci filtrování jemného textu, poskytuje jasnější a čitelnější obrazy dokumentů. Umožní vám tak ostřejší zachycení obrazu a vynikající kvalitu. Vestavěný popisovač je součástí základní výbavy a slouží k zachycení důležitých ověřovacích informací potřebných ke splnění požadavků kontroly zpracování.

Spolehlivé skenování, kterému můžete důvěřovat


Špičková technologie podávání papíru společnosti Canon zajišťuje hladký průběh zpracování dokumentů ve smíšených dávkách i jednotlivých položek – bez jakéhokoliv přerušení. Skener šeků CR-50 je vybaven infračervenou detekcí dvojitého podání a automatickým nastavením tloušťky papíru, které zajišťují spolehlivé zpracování šeků a minimalizaci rizika zachycení papíru. Byl navržen pro práci v náročných prostředích, kde je třeba zpracovat až 2 500 skenů denně. Proto si můžete být jisti jeho spolehlivostí i v případě, že objem vaší práce vzroste.

Výkonný software


Se softwarem Scanning Utility společnosti Canon můžete skenovat, ukládat soubory, zobrazovat obrázky a využívat další funkce, které vám usnadní práci. Součástí je také doporučovaný ovladač Silver Bullet™ Ranger Driver, který umožňuje integrátorům systémů začlenit skener CR-50 do jejich postupů zpracování šeků. Sada Software Developers Kit (SDK) je k dispozici také vývojářům, kterým umožní finančně nenáročnou integraci skeneru šeků CR-50 do speciálních softwarových aplikací zákazníků.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA CR-50, o jeho funkcích a možnostech.

Vysokorychlostní skenování

Automatic document feeder

Automatický podavač dokumentů

Maximální počet skenů za den

  • Skener

  • Instalační disk

  • Dokumentace

  • Kabel USB

  • Napájecí kabel