Canon imageFORMULA DR-C125

imageFORMULA DR-C125

Elegantní, mimořádně kompaktní skener imageFORMULA DR-C125 nabízí maximální úsporu místa. Zásluhou unikátního svislého designu s J dráhou dokumentu je ideální pro umístění ve vytížených odděleních a na malé pracovní stoly v kancelářích.

Výhody

  • Útlý, kompaktní design s unikátním podáváním svislou cestou J
  • Jednoduché a snadné skenování zásluhou intuitivních funkcí
  • Vysokorychlostní oboustranné skenování: až 25 str./min v rozlišení 300 dpi
  • Úplný softwarový balíček pro všechny potřeby při skenování
  • Hybridní model pro uživatele operačních systémů Mac a Windows

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-C125

Kompaktní profil, unikátní design


Skener DR-C125 kombinuje unikátní design a inovativní funkce a nabízí cenově přístupné skenování bez kompromisů v oblasti výkonu. Svislý systém posuvu papíru s J-dráhou dokumentu způsobuje, že skener DR-C125 má nejmenší půdorys ve své třídě. Skener DR-C125 lze umístit tak, aby přímo přiléhal k zadní stěně, nebo na desku pracovního stolu s omezeným prostorem. Silné nebo embosované karty lze snadno skenovat zásluhou přímé cesty papíru, která činí skener DR-C125 mimořádně univerzálním.

Rychlé a spolehlivé skenování

Skener DR-C125 nabízí působivé rychlosti barevného skenování až 25 str./min (nebo 50 obr./min při oboustranném skenování), zatímco ultrazvuková detekce dvojitého podávání zajišťuje spolehlivou manipulaci s papírem.

Snadná obsluha, jedinečné výsledky


Skener DR-C125 je vybaven mnoha inovativními funkcemi, které uživatelům pomohou usnadnit proces skenování. Software CaptureOnTouch obsahuje funkci Plně automatický režim, která automaticky použije nejlepší nastavení na základě obsahu dokumentu. Pomocí jednoduchého skenování aktivovaného jedním dotekem lze nyní složité úlohy provést během několika sekund. Další inovativní funkcí skeneru DR-C125 je možnost podávání dokumentů lícovou stranou nahoru, která uživatelům umožňuje podávat dokumenty v přirozené orientaci a tím šetřit cenný čas.

Inovovaný software CaptureOnTouch

Software CaptureOnTouch byl inovován a má nyní optimalizované uživatelské rozhraní umožňující intuitivnější provádění skenování. Uživatelé mohou rychle převést své papírové dokumenty do více formátů souborů (PDF,PDF/A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint) a mohou také skenovat dokumenty přímo do aplikace SharePoint nebo Evernote. Potřebujete-li jednoduché řešení pro archivaci dokumentů, použijte software CaptureOnTouch a vytvářejte prohledávatelné dokumenty ve formátu PDF, v nichž lze snadno vyhledávat text a které lze snadno načítat. Dokumenty lze také skenovat do souborů formátu PDF/A, což je standardní formát pro dlouhodobou archivaci.

Výkonný a univerzální software

Skener DR-C125 přichází s výkonnou řadou softwaru, který lze okamžitě používat a který uživatelům umožní pracovat efektivněji. Cílem aplikací Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office a PageManager (Mac), které jsou dodávány společně se softwarem CaptureOnTouch, je pomoci zvýšit produktivitu.

Skenování do cloudu

Skenujte přímo do cloudové služby správy dat Evernote. Software CaptureOnTouch obsahuje tlačítko úlohy, které zajišťuje skenování a odesílání dat přímo na servery služby Evernote. Informace mohou být poté načteny pomocí mobilního smartphonu nebo počítače z libovolného místa na celém světě.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-C125, o jeho funkcích a možnostech.