Canon imageFORMULA DR-G1130

imageFORMULA DR-G1130

Skener formátu A3 pro vysokorychlostní produkci vysoké kvality je určen pro speciální skenovací aplikace a klíčové úlohy. Je dokonalý pro centralizované nebo vzdálené kanceláře a specializovaná skenovací centra.

DR-G1130

Výhody

 • Vysokorychlostní barevné skenování formátu A3 rychlostí až 200 obr./min
 • Automatický podavač dokumentů na 500 listů
 • Spolehlivý podavač pro zpracování různých typů dokumentů
 • Přední podávání a cesta papíru U-turn pro pohodlnou obsluhu
 • Robustní konstrukce pro větší pracovní zátěž
 • Vysoce kvalitní zpracování obrazu

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-G1130

Ještě produktivnější vysokorychlostní skenování


Pracujte produktivněji s vysokorychlostním skenerem DR-G1130. Skenuje rychlostí až 130 str./min / 260 obr./min černobíle neb ve stupních šedé.
Speciální čip pomáhá skeneru dosáhnout plných jmenovitých rychlostí dokonce i při výběru více funkcí pro zpracování obrazu. Zásluhou podavače dokumentů na 500 listů lze skenovat větší množství dokumentů najednou, což ušetří drahocenný čas.

Pokročilé zpracování dokumentů


Řada pokročilých funkcí pro zpracování dokumentů vylepšuje efektivitu skenování a zajišťuje lepší výsledky i v případě více typů dokumentů. Rovná cesta podávání papíru zajišťuje plynulé skenování a zabraňuje poškození, zvláště poškození tenkého papíru, zatímco tři režimy podávání papíru poskytují možnosti spolehlivého zpracování různých typů dokumentů. Skener DR-G1130 díky snímačům detekce sešívacích svorek chrání před poškozením dokumentů. Ultrazvukový snímač detekce dvojitého podání upozorní uživatele, když v ojedinělých případech dojde k dvojitému podání.

Navržen s ohledem na obsluhu


Obsluha zařízení DR-G1130 s vkládáním zepředu je pohodlná i praktická, neboť při podávání i vyjímání dokumentů můžete zcela bez námahy sedět. Ovládací panel a tlačítka úloh jsou pak umístěna v úrovni očí.

Vytvořen pro větší pracovní zátěž


Navzdory kompaktním rozměrům má skener DR-G1130 robustní konstrukci, která zvládne náročné denní pracovní postupy moderních firem, a jeho doporučené pracovní využití je až 30 000 skenů denně. Je dokonalým řešením pro různé obchodní sektory, včetně centrálních podnikových kanceláří a skenovacích center.

Vysoce kvalitní zpracování obrazu


Aby mohl skener DR-G1130 vždy poskytnout výsledky špičkové kvality, je dodáván s celou řadou inteligentních funkcí pro zpracování obrazu. Pokročilá metoda korekce sklonu umožňuje skeneru nejen detekovat a rovnat dokumenty, které jsou šikmo podány, ale provede také druhou kontrolu založenou na šikmém textu na skenovaných obrazech. Režim Folio vám umožní skenovat média až do formátu A1. Funkce MultiStream vytváří dvojitý obrazový výstup, jako je například černobílý výstup pro aplikace OCR a barevný výstup pro archivaci. Funkce zvýraznění znaků pak zlepšuje čitelnost za účelem lepšího rozpoznávání znaků OCR.

Všestranné funkce a software


Chcete-li snadno skenovat vázané materiály, připojte skener DR-G1130 k volitelnému skeneru 201 pro formát A3 nebo skeneru 101 pro formát A4 od společnosti Canon. Mezi další příslušenství patří Post-imprinter a dekodér patch kódů. Software CapturePerfect od společnosti Canon je dodáván za účelem snadného dávkového skenování s možností připojení k aplikaci SharePoint.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-G1130, o jeho funkcích a možnostech.

Scanning speed A4 (single sided)

Rychlost skenování formátu A4 (jednostranně)

Automatic document feeder

Automatický podavač dokumentů

Scanning speed A4 (single sided)

Denní objem skenování

A3

Oboustranné skenování formátu A3

icon

Efektivní dávkové skenování

USB connection

Vylepšená kvalita obrazu

 • Skener

 • Instalační disk

 • Disk Kofax VRS

 • Dokumentace

 • Kabel USB

 • Napájecí kabel

 • Čisticí hadřík

Dodávaný software

Víc informací o softwaru dodaném se skenerem.

Aplikace Canon

capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Tato výkonná aplikace umožňuje rychle a efektivně skenovat sady dokumentů. Nabízí rozšířené možnosti výstupu spolu se zobrazením více oken a miniatur.

 • Získáte také řadu funkcí, s jejichž pomocí odstraníte zešikmení, zlepšíte čitelnost, zvýšíte jas a vždy přesně naskenujete různé dokumenty
 • Jediným stisknutím tlačítka můžete skenovat přímo do e-mailu, dokumentu PDF, souboru či prezentace
 • Můžete zaregistrovat běžné úlohy a snadno upravovat, přeskupovat či spravovat soubory
 • Podpora ovladače Kofax VRS

Kompatibilita: Windows

Více informací >

Aplikace od ostatních softwarových vývojářů

Kofax VRS

VRS, nejlepší software pro zpracování obrazu ve své třídě, zkracuje dobu nezbytnou k ruční přípravě dokumentů, zvyšuje kvalitu skenovaného obrazu a maximalizuje výkon velkoobjemových skenerů. Lepší čitelnost a vyšší úspěšnost rozpoznávání pomocí technologie OCR zvyšují produktivitu.
Kompatibilita: Windows

Sada SDK (Software Developer Kit)

BSDP

Náš program BSDP (Business Solutions Developer Programme) nabízí přístup k paletě technických informací, které vám pomůžou s vývojem aplikací pro naši řadu podnikových produktů. Další informace o našich sadách SDK naleznete na webové stránce programu Canon Developer Programme.