Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Optional Wi-Fi Unit WU10

Přenosná Wi-Fi jednotka WU10 umožňuje bezdrátové skenování do mobilních zařízení. Nabízí možnost skutečně mobilního skenování bez kabelového připojení k síti nebo externímu zdroji napájení.

Výhody

    • Bezdrátové skenování pro práci na cestách
    • Snadné používání, jednoduchá obsluha
    • Při plně nabité baterii lze naskenovat až 400 barevných skenů (200 dpi)
    • Kompatibilní s počítači Mac i PC a se zařízeními se systémem iOS i Android
    • Přímé skenování z tabletu nebo smartphonu

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Optional Wi-Fi Unit WU10

Ideální přenosný skenovací server


Volitelná Wi-Fi jednotka WU10 představuje dokonalý doplněk naší řady mobilních skenerů imageFORMULA. Umožňuje bezdrátové skenování na cestách i v kanceláři. Uživatelé tak mohou pracovat produktivně, aniž by se museli připojit k síti nebo ke zdroji napájení.

Snadné připojení i používání


Wi-Fi jednotka WU10 se snadno používá - stačí ji připojit k mobilnímu skenovacímu zařízení prostřednictvím portu USB a máte dostatek energie i svobody pro bezdrátovou práci. Používat ji může úplně každý, neboť je vybavena intuitivním informačním panelem s barevným kódováním, který se ovládá velmi snadno.

Rychlé skenování kdekoli a kdykoli


Síť Wi-Fi umožňuje skenování na libovolném místě - v kanceláři, doma, na cestách nebo na prodejně. Urychlete proces kontroly dat a rozhodování naskenováním důležitých informací, jako jsou například smlouvy, identifikační dokumenty nebo složenky, do mobilního zařízení, tabletu nebo počítače. Můžete je pak odeslat do předem nastaveného pracovního firemního pracovního procesu nebo do cloudové aplikace. Wi-Fi jednotka WU10 umožňuje při plné baterii naskenování až 400 skenů (200 dpi). Můžete si tak vychutnat rychlé mobilní skenování bez omezení výkonu.

Všestranná propojitelnost prostřednictvím sítě Wi-Fi


Volitelná Wi-Fi jednotka může fungovat v režimu přístupového bodu i v režimu stanice (peer-to-peer). Mobilní pracovníci, kteří jsou neustále na cestách, mohou Wi-Fi jednotku WU10 připojit ke svému mobilnímu skeneru Canon a aktivovat bezdrátové připojení přímo do svého mobilního zařízení nebo tabletu. Kancelářský skener je možné sdílet skupinou uživatelů prostřednictvím firemního síťového serveru Wi-Fi nebo přes přímé připojení Wi-Fi.

CaptureOnTouch Mobile


S výkonným skenovacím softwarem CaptureOnTouch Mobile můžete kdekoli skenovat přímo do iPhonu, iPadu nebo zařízení se systémem Android. Různé funkce softwaru vám ušetří drahocenný čas - například oboustranné skenování dokumentů při jednom průchodu. Nástroje pro pokročilé zpracování obrazu, jako jsou například automatická detekce velikosti dokumentu, korekce sklonu nebo funkce odstraňování prázdných stránek, zaručují trvale skvělé výsledky kvality obrazu. Tato bezplatná aplikace je dostupná pro zařízení se systémem iOS i Android. Vyšší produktivitu na cestách umožní dávkové skenování a ukládání získaných dat do cloudu nebo do firemních pracovních procesů. Více informací získáte u příslušného softwaru.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Optional Wi-Fi Unit WU10, o jeho funkcích a možnostech.

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

USB connection

Připojení USB