Kontaktujte oddělení pro podporu

Upozorňujeme, že za servis a podporu síťových kamer Canonje nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications. Jestliže potřebujete pomoci se síťovou kamerou, kontaktujte společnost Axis Communications 

Ohledně všech ostatních firemních produktů nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo odesláním jednoho ze dvou online formulářů uvedených níže.

Než nás budete kontaktovat, můžete se podívat do naší sekce webové podpory, která obsahuje ovladače pro konkrétní produkty, software, uživatelské příručky, firmware, často kladené dotazy (FAQ) a další užitečný obsah, který vám může pomoci s vaším problémem.

Picture_Phone

Zavolejte nám na číslo 225 280 200*

Pondělí až pátek: 8:00 až 16:00

  • Pomůže nám, když si připravíte sériové číslo zařízení.

Pokud potřebujete pomoci s nalezením sériového čísla, přejděte na stránku jak nalézt sériové číslo.

*Účtování hovorů na základě místních geografických sazeb závisí na vašem aktuálním tarifu a poskytovateli mobilních/telefonních služeb. Ohledně konkrétních poplatků se nejprve obraťte na svého poskytovatele služeb.

Picture_Email

Pošlete nám e-mail na adresu servis@canon.cz

Abychom vám mohli co nejrychleji pomoci, uveďte následující údaje:


Grey-checkmark

Můžete také zadat požadavek online odesláním následujícího webového formuláře.


Upozorňujeme, že veškeré informace uvedené v e-mailu budou použity výhradně k vyřešení vašeho dotazu. Vaše osobní údaje nebudou použity pro marketingové účely ani pro účely informování vás o dalších produktech či službách, které by vás mohly zajímat.

Důležité upozornění!

Někteří poskytovatelé služeb internetu (ISP) mohou v domnění, že jde o nevyžádané zprávy, blokovat příjem odpovědí. Doporučujeme, abyste si přidali e-mailovou adresu donotreply@support.canon-europe.com do svého adresáře a zajistili tak, že obdržíte odpověď na svůj dotaz.

Feedback

Prosím pomozte nám zlepšit naše servisní služby, tím že vyplníte krátký dotazník, na základě vašich zkušeností se stránkou podpory Canon.

Datum vydání Ne, děkuji