Kontaktujte oddělení pro podporu

Než nás budete kontaktovat, můžete se podívat do naší sekce webové podpory, která obsahuje ovladače pro konkrétní produkty, software, uživatelské příručky, firmware, často kladené dotazy (FAQ) a další užitečný obsah, který vám může pomoci s vaším problémem.

Pokud jste zakoupili výrobek v obchodní síti, tak pro technickou podporu kontaktujte daného partnera.

Ohledně všech ostatních firemních produktů nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo odesláním jednoho ze dvou online formulářů uvedených níže.

Upozorňujeme, že za servis a podporu síťových kamer Canonje nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications. Jestliže potřebujete pomoci se síťovou kamerou, kontaktujte společnost Axis Communications.


Zavolejte nám na číslo 225 280 200*
Pondělí až pátek: 8:00 až 16:00
  • Pomůže nám, když si připravíte sériové číslo zařízení.

Pokud potřebujete pomoci s nalezením sériového čísla, přejděte na stránku jak nalézt sériové číslo.
*Účtování hovorů na základě místních geografických sazeb závisí na vašem aktuálním tarifu a poskytovateli mobilních/telefonních služeb. Ohledně konkrétních poplatků se nejprve obraťte na svého poskytovatele služeb.
Pošlete nám e-mail na adresu servis@canon.cz
Abychom vám mohli co nejrychleji pomoci, uveďte následující údaje:
Můžete také zadat požadavek online odesláním následujícího webového formuláře.

Upozorňujeme, že veškeré informace uvedené v e-mailu budou použity výhradně k vyřešení vašeho dotazu. Vaše osobní údaje nebudou použity pro marketingové účely ani pro účely informování vás o dalších produktech či službách, které by vás mohly zajímat.

Důležité upozornění!

Někteří poskytovatelé služeb internetu (ISP) mohou v domnění, že jde o nevyžádané zprávy, blokovat příjem odpovědí. Doporučujeme, abyste si přidali e-mailovou adresudonotreply@support.canon-europe.com do svého adresáře a zajistili tak, že obdržíte odpověď na svůj dotaz.

Feedback