Kontaktujte nás

Jestliže potřebujete radu nebo pomoc ohledně všech ostatních spotřebních produktů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailového formuláře uvedeného níže. Než nás budete kontaktovat, můžete se podívat do naší sekce webové podpory, která obsahuje ovladače pro konkrétní produkty, software, uživatelské příručky, firmware, často kladené dotazy (FAQ) a další užitečný obsah, který vám může pomoci s vaším problémem.

Kontaktovat podporu společnosti Canon prostřednictvím telefonu


Volejte na číslo:
(+420) 296 335 619
Dostupný:

Pondělí až pátek

8:00 - 20:00

Účtování hovorů na základě místních geografických sazeb závisí na vašem aktuálním tarifu a poskytovateli mobilních/telefonních služeb. Ohledně konkrétních poplatků se nejprve obraťte na svého poskytovatele služeb.

Pomůže nám, když budete mít připravené následující údaje:

Kontakt e-mailem


Vyplňte prosím všechny očíslované části níže v uvedeném pořadí. Pomůže nám to shromáždit co nejvíce údajů.

Pole označená * jsou povinná.

1. Výrobek

50/50

2. Systém

3. Problém

50/50
4000/4000

4. Podrobnosti

Odesláním tohoto formuláře a uvedením informací o svém e-mailu souhlasíte s Podmínkami používání webových stránek a s tím, že vás budou zaměstnanci střediska zákaznické podpory společnosti Canon kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, využijte možnosti Telefonická podpora.

Upozorňujeme, že veškeré informace zadané do formuláře výše budou použity výhradně k vyřešení vašeho dotazu. Veškeré osobní údaje zadané do formuláře nebudou použity pro marketingové účely ani pro účely informování vás o dalších produktech či službách, které by vás mohly zajímat.

Důležité upozornění!

Někteří poskytovatelé služeb internetu mohou v domnění, že jde o nevyžádané zprávy, blokovat příjem odpovědí. Doporučujeme, abyste si přidali e-mailovou adresu donotreply@support.canon-europe.com do svého adresáře a zajistili tak, že obdržíte odpověď na svou otázku.

Feedback