Unleash Applications

Uvolněte aplikace pomocí tiskové technologie UVgel od společnosti Canon

Život by byl mnohem jednodušší, kdybyste měli jednu spolehlivou a produktivní technologii, která by vám umožňovala provádět širokou řadu aplikací s libovolnými požadavky na kvalitu a téměř na jakýkoliv podklad.

Vyvinuli jsme technologii Canon UVgel, abychom vám umožnili využít každou příležitost k růstu vaší firmy.

Technologie UVgel vám pomůže zvládnout řadu různých aplikací, jako jsou plakáty, transparenty, vnitřní a venkovní značení, materiály pro podporu prodeje, reklamní poutače, grafická okna, obtisky nebo zakázkové tapety.

  • Technologie UVgel je nízkoteplotní proces, který používá vytvrzování diodami LED, čímž minimalizuje pokroucení médií a maximalizuje rozsah podkladů, na které lze tisknout, včetně tenkých médií a médií citlivých na teplo.
  • Inkoust UVgel neobsahuje vodu, což výrazně snižuje bobtnání médií a zlepšuje rozměrovou konzistenci. Poskytuje vynikající výsledky pro aplikace vyžadující více dlaždicových panelů, jako jsou tapety.
  • Výtisky jsou trvanlivé, odolné vůči světlu a oděru, takže jsou vhodné pro náročné venkovní aplikace.
  • Inkoust UVgel byl vyvinut tak, aby byl bez zápachu a prakticky neobsahoval těkavé organické látky. Výtisky jsou tak ideální pro citlivá vnitřní prostředí.
  • Plochý profil bodů z inkoustu UVgel poskytuje hladké výtisky, které lze pro náročné aplikace, jako je podlahová grafika pro dlouhodobé použití, snadno laminovat přímo z tiskárny.

Související obsah
Beat Every Deadline

TISK

Vypořádejte se s každým termínem

When Good Enough Won't Do

TISK

Když „docela dobré“ nestačí

Zaregistrujte svůj zájem

Získejte veškeré nejnovější zprávy a informace o produktech týkající se tiskové technologie UVgel od společnosti Canon.

Připojte se zde