Kontinuální tisk/tisk z role

Pro velice rychlý a levný tisk vysokých až ultravysokých objemů tisků nabízí společnost Canon sofistikované řešení – projektová řešení na bázi kontinuálních digitálních tiskáren.

Kontinuální tiskárny digitálně potiskují tonerem nebo inkoustem černobíle nebo plnobarevně spojitý pás papíru, navinutý na roli, široký až cca 762 mm, který je na výstupu buď opět navíjen na roli a dále zpracováván offline, nebo se přímo za tiskárnou online zpracovává do konečné podoby finální aplikace (zaobálkované dopisy, knihy, noviny, manuály, …) To vše v rychlostech od 100 černobílých do 5.140 plnobarevných stran A4 za minutu a při objemech od 300.000 až 160 miliónů stran A4 (z nichž každá z principu digitálního tisku může být originální, jiná než ostatní) měsíčně na jediném tiskovém stroji, v závislosti na jeho typu.

Součástí takovýchto projektů je vždy i kustomizovaný řídící SW, který umožňuje řízení celého workflow i samotného tisku a také dokončovací linky. Stálá péče o zákazníka formou školení a poprodejní podpory je při technické náročnosti a sofistikovanosti takovýchto projektů jejich nezbytnou součástí. Petr Lacina - Senior Key Account Manager CP
Region: Česká republika, Slovensko
Telefon: +420 244 010 434
E-mail: petr.lacina@canon.cz

spacer
					image
Managed Print Services