Autumn Leaves Boy

Využití podzimního světla

Tip pro videokamery LEGRIA

Příchod podzimních barev vyloženě vybízí k procházkám s videokamerou LEGRIA. Nižší poloha slunce během dne dodává světlu teplý a jemný nádech, což je pro natáčení videí ideální. Příchod chladnějších nocí také znamená vyšší šanci na výskyt ranní mlhy, takže se vydejte do světa a natočte videa města nebo krajiny v mlze, než ji slunce rozptýlí.

Podzim-Listí-Chlapec Seattleye
Práva: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Natáčení videa v období časného podzimu je příležitostí, jak nechat vyniknout kontrast mezi scénami s živými barvami a nevýraznými scénami s minimálním kontrastem. Místní parky a krajina představují ideální místa, kde najdete živé barvy. Pokud natáčíte přátele, rodinu nebo jiné lidi, ujistěte se, že hvězdy vašeho filmu na sobě mají oblečení s živými barvami.

Barvy krajiny s listím zářícím v podzimních odstínech skvěle dokreslí scénu vašeho videa. Nezapomeňte natočit klip s listy padajícími ze stromů. Klidně je můžete vzít do ruky a vyhodit je do vzduchu. Pár listů dopadajících před objekt dodá záběru na atraktivitě. Mnoho modelů videokamer LEGRIA obsahuje funkci zpomaleného záběru, který je pro tuto scénu jako stvořený. Také můžete zkusit zachytit zvuk suchého listí praskajícího při každém kroku hlavního hrdiny. Tento podzimní zvuk všichni dobře známe.

Nejdůležitějším krokem na závěr je úprava filmu a zveřejnění ještě před koncem podzimu.

Ať o nic nepřijdete

Příště vás čeká: Pohled na svět bez hledáčku

Přihlaste se k odběru zpravodaje