Come and See

[MASTER] Obrázek_Canon Gladiator Football 1 Calcio Storico-760 × 507

Naše nová kampaň vás vtáhne do dění a otevře vám nový strhující svět produktů Canon. Tímto inspirativním projektem vás chceme povzbudit, abyste se s očima otevřenýma dokořán podívali na svět a zachytili příběhy, které se kolem vás odehrávají každý den.

Doufáme, že vás tyto příběhy inspirují k pořizování a sdílení nádherných fotografií, na nichž si uchováte nezapomenutelné okamžiky.

Těšte se spolu s námi z neobyčejných, vzrušujících a jedinečných příležitosti, které se vám naskytnou, když se nebudete bát jít za hranice všedních dnů. Když místo vpravo zahnete vlevo nebo když místo obvyklé cesty domů půjdete jinudy.

Aby se věci daly do pohybu, rozjeli jsme natáčení prvního z několika filmů. Jeho ústředním tématem je zápas italské hry Calcio Storico – středověké kopané, která se spíše než fotbalu podobá gladiátorskému klání. Borci v historických kostýmech se nahánějí, rvou se a mlátí hlava nehlava, jen aby se dostali k míči a získali trofej všech trofejí – krávu šampionů.

Producentem a režisérem filmu je kritikou oceňovaný britský filmař Jonathan Glazer,

který se proslavil svými revolučními celovečerními filmy, hudebními videi a televizními reklamami.

Už teď se nemůžeme dočkat, až vám v budoucnu představíme další filmy. Uvidíte tak různé způsoby, kterými svět kolem nás dává na odiv víc, než je na první pohled zřejmé.

Podívejte se na film Gladiator Football (Gladiátorský fotbal)

[MASTER] Obrázek_Canon Gladiator Football 2 Calcio Storico-370 × 247    [MASTER] Obrázek_Canon Gladiator Football 3 Calcio Storico-370 × 247