Vyhrajte sadu Canon EOS 60D, EOS M či PowerShot SX500 IS

Nahrajte tento měsíc své fotografie do nové galerie služby You Connect a můžete vyhrát fotoaparát Canon EOS 60D.

Galerie přináší každý měsíc inspirující snímky, které pořídili členové komunity You Connect. Tento měsíc pro vás máme připravenu speciální akci. Kromě toho, že své snímky můžete vidět v nabídce galerie, máte také možnost vyhrát jeden ze tří skvělých fotoaparátů Canon.

Téma soutěže je Pohled na světlo. Pod tímto názvem si můžeme představit například úžasnou oblohu, kreativní využití blesku nebo scénu se zajímavým osvětlením. Využijte toto téma po svém. Jen dbejte na to, aby nejvýraznějším prvkem všech vašich nahraných snímků bylo právě světlo. Ukažte ostatním, jak vás světlo inspirovalo.

Kromě možnosti ukázat svoji fotografii příští měsíc v galerii služby You Connect vám nabízíme i další motivaci. Nejlepší tři snímky, které vybere porota složená ze členů týmu služby You Connect a odborníků společnosti Canon, vyhrají jeden ze tří skvělých fotoaparátů Canon. První cena je fotoaparát EOS 60D s objektivem EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II; další dva výherci se pak mohou těšit z fotoaparátu EOS M s objektivem EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM nebo PowerShot SX500 IS. V nabídce je také deset řemínků pro fotoaparáty EOS z omezené edice ke 25. výročí.

Picture_Competition

Vydejte se tedy fotit nebo proberte svá alba a vyberte nejhezčí snímky, které podle vašeho názoru nejlépe odpovídají tématu Pohled na světlo. Podívejte se také na kurz z loňské soutěže, který vám pomůže lépe pochopit, co by chtěla porota vidět.

Odešlete své fotografie do galerie. Váš snímek může patřit mezi třicet finalistů, které uvidíme v galerii pro příští měsíc a z nichž budou vybráni tři vítězové. I když vaše fotografie nevyhraje a ani nebude vybrána do galerie, můžete se podívat do Kurzů fotografování, kde zobrazujeme další vaše snímky.

Soutěž probíhá do 8. ledna 2013. V lednové galerii služby You Connect ukážeme 30 finalistů a v únoru pak vyhlásíme tři vítěze.

Již brzy!

spacer
					image
Další články