Jak mohu přidat barvy a efekty do mých fotografií a videozáznamů?

News Simple Guide Fotoaparáty PowerShot a IXUS společnosti Canon jsou vybaveny řadou snadno použitelných kreativních filtrů, které změní vzhled vašich fotografií a videozáznamů přidáním dramatičnosti do obrazu. Dávejte pozor na symbol na pravé straně fotoaparátu.

Extra živé:
Zvyšuje sytost barev videozáznamů a fotografií.


Efekt plakátu:
Omezuje stupňování tónů ve videozáznamech a na fotografiích, aby vypadaly jako staré plakáty nebo ilustrace.


Efekt objektivu rybí oko:
Způsobuje kruhové zkreslení vašich fotografií, podobné jako při fotografování s objektivem typu rybí oko. Jeho účinek se často nejlépe projeví u kulových objektů, kdy zdůrazní jejich tvar. Filtr umožňuje vybrat úroveň efektu ze tří nastavení.


Stejný snímek pořízený s různými úrovněmi efektu: Vypnuto a Vysoká

Efekt miniatury:
Způsobí rozmazání horní a spodní části snímku, a vyvolá tak dojem, že fotografujete model v malém měřítku. Efekt umožňuje vybrat oblast, která bude zaostřena. U filmů můžete zvolit rychlost přehrávání (5×, 10×, 20×), abyste dodali miniaturní scéně realističtější vzhled.


Levný fotoaparát:
Ztmavené a rozmazané rohy snímků (tzv. vinětace) a změněné vyvážení barev dodají vašim fotografiím vzhled snímků pořízených starým levným fotoaparátem. Můžete také upravit barvy, aby byly chladnější nebo teplejší, než je běžné.


Stejný snímek pořízený s různými volitelnými tóny barev: Standardní, Studený a Teplý

Monochromatický:
Filtr Monochromatický, který je alternativou k přidávání barev do fotografií a obrazů filmů, umožňuje zvolit mezi černobílým a sépiovým provedením. K dispozici je také možnost modrobílého provedení, která dodává fotografiím chladnější tón.


Stejný snímek pořízený s různými volitelnými tóny barev: Černobíle, Sépie, Modrá

spacer
					image
Další články