Podívejte se na všechny akce mistrovství světa IAAF v atletice sponzorovaného společností Canon

Od 10. do 18. srpna bude více než 2 000 nejlepších světových atletů soutěžit v Moskvě na mistrovství světa IAAF (International Association of Athletics Federations) v atletice. Patří mezi ně Usain Bolt a Allyson Felix.

Picture_News-01-image01.jpg

Společnost Canon je oficiálním partnerem a sponzorem mistrovství světa IAAF v atletice 2013 v Moskvě, což odráží její dlouhodobé spojení s oblastí sportu a také společné cíle „přispění k propagaci a rozvoji atletiky po celém světě a hodnot všestrannosti a dokonalosti“. Tato akce je součástí sponzorského programu naplánovaného až do roku 2016, který zahrnuje 15 akcí světové série atletických mítinků IAAF.

Fotoaparáty, objektivy, videokamery, kopírky, multifunkční zařízení, tiskárny, skenery, faxy a projektory společnosti Canon jsou oficiálními vstupními a výstupními produkty pro tuto událost. Vztah se prohloubí zásluhou podpory médií přímo na místě, včetně servisního střediska pro fotoaparáty, které pomůže sportovním fotografům informovat o události.

Zprávy z her budou předávány do více než 200 oblastí s předpokládaným publikem více než pět miliard televizních diváků. Chcete-li zůstat v kontaktu s veškerým vzrušením, zkontrolujte své místní vysílače.

Pokud během tohoto léta navštěvujete sportovní akce, pak si nezapomeňte přečíst tyto jednoduché rady a tipy, které vám pomohou pořizovat lepší akční fotografie.

spacer
					image
Další články