Průvodce tiskem vašich jarních snímků

1302_15.jpg

Chcete-li zajistit, aby se vaše výtisky shodovaly s tím, co vidíte na počítači nebo obrazovce LCD, pak postupujte podle našich tipů pro tisk skvělých fotografií pomocí tiskáren PIXMA:

1) VELIKOST PAPÍRU – nebuďte příliš ctižádostiví, protože snímek s nízkým rozlišením roztažený při tisku na papír s velkými rozměry povede k nízké kvalitě tisku. Tiskárny PIXMA mohou podporovat širokou řadu velikostí papíru, od 10 × 15 cm do A3+, ale na větší velikosti papíru tiskněte pouze v případě, že jsou vaše snímky pořízené ve vysokém rozlišení.

2) ORIGINÁLNÍ INKOUST – používejte originální inkousty od společnosti Canon, které vytvářejí vysoce kvalitní obrazy a prodlužují životnost tiskových výstupů. Pro konečné výtisky fotografií a přesné barvy používejte tiskárny vybavené systémy samostatných inkoustů, protože budou schopné přesněji reprodukovat barvy snímku.

3) TYP PAPÍRU – vyberte si ze široké řady fotografických papírů od společnosti Canon, abyste svým konečným tištěným snímkům dodali různý vzhled a atmosféru. Tiskárny PIXMA podporují širokou řadu typů fotografických papírů, jak jsou lesklé, matné nebo dokonce se strukturou. Doporučujeme používat tiskárnu Canon PIXMA s originálními inkousty a fotografickými papíry od společnosti Canon, protože jsou navrženy tak, aby společně vytvářely výtisky fotografií v optimální kvalitě.

4) NASTAVENÍ TISKÁRNY – při výběru snímku a tisku nezapomeňte upravit nastavení tiskárny tak, aby poskytla nejlepší možný snímek. Vyberte možnosti, jako jsou Tisk fotografií a Vysoká kvalita, stejně jako správná nastavení položek Typ papíru a Velikost papíru.

spacer
					image
Další články