Tipy pro tiskárny PIXMA

Města jsou neuvěřitelně rozmanitá místa. Pocity, které vyvolávají v obyvatelích i návštěvnících, jsou stejně spletité jako jejich infrastruktura. Tento měsíc se v našich kurzech dozvíte, jak můžete zachytit pocity lidí a vyjádřit tak perspektivu, která umožňuje nahlédnout do skutečných městských životů. Když na snímcích zachytíte lidi, vaše příběhy o městském životě to výrazně obohatí. Lidé mají co říct, na rozdíl od budov a památek.

Lidé z vašich městských portrétů si zaslouží fotografii na papíře

Portréty v městském prostředí – Canon
Farhad Sadykov
Údaje copyrightu: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Když se s objekty, které vám stojí modelem při pořizování portrétu v městském prostředí, zapovídáte, nebo když fotografujete svého známého, vytištěné fotografie jim dejte nebo pošlete. Malé fotografie formátu 10 × 15 cm nebo 13 × 18 cm vytisknete pomocí tiskáren PIXMA na fotografický papír snadno a rychle. K dispozici jsou lesklé a pololesklé papíry. Pro formát A4 a větší si můžete zvolit také matný a třpytivý papír. Je důležité, abyste při tisku vybrali v nastaveních ovladače tiskárny správný typ a velikost papíru.


Širší perspektiva

Shromážděte sérii portrétů lidí, které charakterizují fotografované město. Pak tyto snímky vytiskněte pomocí softwaru Canon My Image Garden jako koláž, aby na každém listu papíru bylo několik snímků. Nejlépe taková koláž vypadá ve větším formátu. Pokud to vaše tiskárna podporuje, vytiskněte ji na papír formátu A3. Média větších formátů (A3+) podporují také tiskárny řady PIXMA iP8750PIXMA PRO.