Tip pro videokamery LEGRIA

Tipy a techniky pro videokameru LEGRIA

S novým rokem na nás čekají nové zážitky, nové příležitosti a nové výzvy. Jedná se také o příležitost, jak bilancovat cestu, kterou jste jako fotografové ušli. Popřemýšlejte o fotografiích a videích, na které jste hrdí, a o oblastech, kde byste se rádi zlepšili. Chopte se šance a v novém roce si rozšiřujte obzory a rozvíjejte své schopnosti.

Nový rok – Canon
Edward Corpus – Snowboardista
Údaje copyrightu: https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/


Úprava videozáznamů

Pokud jste v loňském roce natočili hodně videí, můžete je sestříhat do filmu s tím nejlepším z roku 2015. Během stříhání se přiučíte, jak v budoucnu natáčet lepší videa.

Třeba jste během letní dovolené natočili několik skvělých klipů, ale během střihu zjistíte, že na sebe vůbec nenavazují. Zamyslete se nad příběhem, který chcete vyprávět, a poznamenejte si, které záběry fungovaly dobře a které vám naopak chybějí. Letos se na filmové prvky, které tvoří daný příběh, podívejte z jiného úhlu a natočte ty chybějící scény.


Zálohujte svá videa a uvolněte si místo na paměťových kartách

Jak se kalendář přehoupl do nového roku, využijte příležitost a udělejte si pořádek v SD kartách. Zazálohujte si všechny své klipy do počítače, naformátujte karty ve videokameře a uvolněte si tak místo na nová videa, která natočíte v roce 2016.