Tipy pro tiskárny PIXMA

Tipy a techniky pro tiskárnu PIXMA

S novým rokem na nás čekají nové zážitky, nové příležitosti a nové výzvy. Jedná se také o příležitost, jak bilancovat cestu, kterou jste jako fotografové ušli. Popřemýšlejte o fotografiích a videích, na které jste hrdí, a o oblastech, kde byste se rádi zlepšili. Chopte se šance a v novém roce si rozšiřujte obzory a rozvíjejte své schopnosti.

Nový rok – Canon
Roberto Ventre – Elá hop!
Údaje copyrightu: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Vytiskněte si fotografie

Vytištěné fotografie se líbí každému a stále představují vynikající způsob, jak na loňské zážitky zavzpomínat s blízkými. Při tisku je však třeba vybrat kvalitní fotopapír, jako třeba Photo Paper Plus Glossy II od společnosti Canon, který vašim snímkům dodá krásně lesklý povrch. My Image Garden je praktická softwarová aplikace, která slouží k uspořádání a tisku fotografií. Umožní vám nastavit různá rozvržení při tisku více fotografií na jednu stránku.


Vyrobte si kalendář

Vámi vyrobené kalendáře budou skvělým dárkem pro vaše blízké. Anebo si vyrobte jeden sami pro sebe. Software My Image Garden vám umožní vytvořit právě takové kalendáře z vašich fotografií. Je to snadné jako facka. Vyberte ty nejlepší snímky a vyrobte si roční nebo měsíční kalendář. Kalendáře budou vystaveny namáhání. Použijte tedy kvalitní papír, jako je třeba matný fotografický papír Matte Photo Paper od společnosti Canon. Ten se hodí pro blahopřání, vystřihovánky, k vystavení a na další kreativní použití.