Sdílejte své příběhy

Sdílejte své příběhy – Canon
Náš software My Image Garden usnadňuje vytváření fotopříběhů pomocí snímků s textovými popisky a pomocí více snímků na stránce.

Vytvořte si vlastní fotopříběh

Můžete si vytvořit vlastní fotopříběh pomocí tiskárny PIXMA a softwaru My Image Garden.  Ten spojuje mnoho nástrojů pro podněcování vašich tvůrčích nápadů souvisejících s vyprávěním příběhů se zahrnutím automatických šablon. Je skvělý pro zkombinování několika fotografií do dvojstrany pro vyprávění příběhu. Můžete také doplnit slova, a vytvořit tak vlastní informační bulletin. Použijte funkci rozvržení videa a funkce pro koláže k vytištění výběru snímků na jednu stránku ve formě fotopříběhu.

Vytiskněte si vlastní stránky miniatur

Tiskárny PIXMA mohou také tisknout snímky z fotoaparátu bez počítače. Stačí připojit fotoaparát k tiskárně pomocí technologie PictBridge nebo vložit paměťovou kartu fotoaparátu do tiskárny. Poté můžete vytisknout stránku miniatur snímků z vašich fotografií nebo více snímků na jednu stránku. To je obzvláště užitečné pro zobrazení více snímků najednou a pro rozhodování o nejlepším snímku, pokud jej plánujete odeslat na zpravodajský server nebo online vydavateli.