Tipy pro tiskárny PIXMA

Zvolte správný papír pro jemné decentní tóny

Doba, kdy zima začíná ovíjet své ledové ruce kolem posledního podzimního padajícího listí, nabízí skvělou příležitost k vytváření nádherných fotografií. Listopad představuje začátek sezónních oslav a dobu, kdy probíhají rodinná setkání a setkání s přáteli. Takže se vyplatí mít po ruce fotoaparát připravený k fotografování nočních setkání kolem ohňů nebo pozdně odpoledních procházek ve slábnoucím světle.

Roční období – Canon
Catherine – Zmrazený pád
Údaje copyrightu: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Zvolte správný papír pro jemné decentní tóny

Jemné decentní tóny jsou ideální pro tisk na matné nebo umělecké papíry. Zvolte papír se strukturou z řady FineArt, pokud s ním vaše tiskárna dokáže pracovat. Fotografie s nízkým kontrastem nebo zahalené do mlhy jsou ideální pro vytváření výtisků, které vypadají jako akvarely.

Jasné syté barvy podzimního listí a zábavné podzimní nebo zimní portréty vypadají vždy dobře, pokud jsou vytištěny na nejlepších papírech. Fotografický papír Platinum Pro je ideální pro bohaté syté tóny s křišťálově čistými detaily.

K vytištění snímků v nejlepší kvalitě je skutečně důležité vybrat správný typ fotografického papíru v počítačovém ovladači tiskárny nebo v aplikaci zařízení. Každý typ papíru je schopen absorbovat odlišné množství inkoustu, aniž by zvlhnul, a nastavení papíru v ovladači zajišťuje optimalizaci. Výběrem originálních papírů Canoninkoustů Canon zajistíte, že výtisky budou po dlouhou dobu vypadat, jako kdybyste je právě vytiskli.