Stay connected

Buďte připojeni

Bezproblémová
integrace

Vestavěné rozhraní Wi-Fi a technologii NFC fotoaparátu EOS 5D Mark IV lze použít pro připojení ke smartphonu, tabletu nebo notebooku či přímo k vybraným službám pro sdílení snímků. Tato funkce je ideální pro odesílání fotografií klientům a zveřejňování na sociálních sítích. Podpora protokolů FTP / FTPS je ideální pro všechny, kteří fotografují na místech s možností připojení k Wi-Fi, a vyžadují navíc zabezpečení.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Připojte se
a fotografujte na dálku

Fotoaparát EOS 5D Mark IV lze ovládat bezdrátově z chytrého zařízení s aplikací Canon Camera Connect (pro systém iOS nebo Android). Objevte novou perspektivu z těžko dostupných míst a ovládejte dálkově funkce, jako je zaostřování dotykem, což je skvělé pro ostřiče pracujícího na filmovém projektu.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Ořez a změna velikosti

Funkce fotoaparátu EOS 5D Mark IV pro ořez a změnu velikosti při přehrávání umožňují snadno změnit kompozici a velikost snímků po jejich pořízení pro okamžité sdílení přes vestavěné rozhraní Wi-Fi. Stejně jako u modelu EOS-1D X Mark II mohou fotografové oříznout snímky tak, jak by je rádi viděli publikované, a poté rychle odeslat editorům nebo redakcím.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Zvětšete si
dosah Wi-Fi signálu

Jednotka WFT-E7 rozšiřuje bezdrátové funkce fotoaparátu. Nabízí možnost bezdrátového přenosu snímků z fotoaparátu do počítače na větší vzdálenost a disponuje také vylepšenými funkcemi pro focení na dálku a pro multimediální servery.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

V kontaktu se světem

Vestavěná funkce GPS doplňuje ke snímkům údaje o vaší zeměpisné poloze a udržuje přesný interní čas fotoaparátu EOS 5D Mark IV. Navíc je funkce energeticky úspornější, takže budete moci fotografovat déle. Data z funkce GPS pomáhají při katalogizaci fotografií a umožňují vám zpětně sledovat své kroky a znovu nalézt konkrétní místa pořízení snímků.

Nikdy nezapomeňte data

Fotožurnalisté potřebují zachytit každý detail, a to zahrnuje i důležité písemně zachycené informace. Do fotoaparátu EOS 5D Mark IV můžete nahrávat šablony metadat s osobními informacemi a podrobnostmi o focení. Každý zaznamenaný snímek bude mít tuto informaci uloženou v polích metadat IPTC.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Rychlý a spolehlivý
přenos dat

Připojení přes rozhraní USB 3.0 nabízí rychlý přenos souborů do počítačů PC a Mac, což je ideální pro snímání s připojením k počítači ve studiích.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Flexibilita
možnosti záznamu

Fotoaparát EOS 5D Mark IV je vybaven sloty pro karty SD a CF a podporuje rychlé karty UDMA 7 s rychlostí zápisu až 167 MB za sekundu.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Prozkoumejte další výhody