Stáhněte si ovladače, software a příručky

Chcete-li získat přístup k obsahu uvedenému níže, jako jsou aplikace, firmware, často kladené dotazy a chybové kódy, níže vyhledejte svůj produkt nebo vyberte jednu z našich oblíbených skupin produktů.

K pohybu mezi různými typy obsahu na stránce produktu použijte karty.

Další informace vám nabídnou také stránky Podpory pro firmy.

Coronavirus Update

V součastné situaci je ochrana a starostlivost o naše zákazníky a zaměstnance naší nejvyšší prioritou. Naší práci tomu musíme přizpůsobit a děláme vše, co je v našich silách, abychom danou situaci zvládli co nejlépe a bez komplikací. 
 
Na základě těchto skutečností pracují servisní a opravárenská střediska společnosti Canon s menším počtem zaměstnanců a něktěří pracují z domova, aby omezili riziko infekce. V součastnosti stále přijímáme produkty na opravu, které dostáváme prostřednictvím kurýrních služeb. Mimo toto, nyní některé servisní a opravárenská centra společnosti Canon  mohou znovu otevřít příjem oprav pro zákazníky v souladu s pokyny lokální vlády. Pokud je to možné, tak Vám doporučíme, aby jste vždy před cestou kontaktovali Vaše servisní a opravárenské centra společnosti Canon.
 
Naši autorizovaní servisní partneři jsou vystaveni stejným komplikacím. Proto Vám doporučujeme než odešlete produkt na opravu do servisního střediska, spojte se se servisním partnerem pro bližší informace.
 
V této souvislosti zvažte, zda je oprava nutná, protože i některé přepravní společnostiy mohou pracovat omezeně. Pokud potřebujete podporu, kontaktujte náš helpdesk a vaše dotazy budou zpracovány jako vždy. O dalším vývoji Vás budeme průběžně informovat. Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení a podporu v těchto nelechkých dnech.

Vyberte svůj produkt

Nedávno vybrané

Oblíbená témata

Mohlo by se vám hodit...

Contact Us

Kontaktujte nás

Obraťte se na naši podporu prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky

Register your product

Canon ID

Registrujte si svůj produkt a spravujte účet Canon ID

Locate A Repair Centre

Oprava

Vyhledejte servisní středisko a jiné užitečné informace týkající se našeho procesu opravAkce vrácení peněz a propagační akce

Zobrazit naše aktuální akce vrácení peněz a propagační akce

Akce vrácení peněz a propagační akce
Feedback