no consumer

Kontaktujte oddělení pro podporu

Než nás budete kontaktovat, můžete se podívat do naší sekce webové podpory, která obsahuje ovladače pro konkrétní produkty, software, uživatelské příručky, firmware, často kladené dotazy (FAQ) a další užitečný obsah, který vám může pomoci s vaším problémem.

Koncoví zákazníci nás mohou požádat o pomoc s produktem nebo problémem prostřednictvím telefonu nebo e-mailového formuláře uvedeného níže.

Volejte na číslo (+420) 296 335 619

Pondělí až pátek 9:00 – 17:00

Účtování hovorů na základě místních geografických sazeb závisí na vašem aktuálním tarifu a poskytovateli mobilních/telefonních služeb. Ohledně konkrétních poplatků se nejprve obraťte na svého poskytovatele služeb.

Pomůže nám, když budete mít připravené následující údaje –

Vyplňte prosím všechny očíslované části níže v uvedeném pořadí. Pomůže nám to shromáždit co nejvíce údajů.
Pole označená * jsou povinná.

1. Výrobek
Kategorie výrobku *
Podkategorie výrobku *
Řada *
Model *
Sériové číslo produktu (Volitelné):
Zde naleznete informace, jak zjistit sériové číslo

2. Systém
Operační systém (OS):*
Jak určit operační systém
Jak je váš výrobek připojen k počítači?

3. Problém
Typ problému:*
Zadejte chybový kód, pokud jej znáte:

Chybové kódy fotoaparátů EOS

Chybové kódy PIXMA

Uveďte prosím co nejvíce informací o svém problému včetně řešení pro odstraňování problémů, která jste již provedli * Popis by neměl přesáhnout 4000 znaků.

4. Podrobnosti
Jméno *
Příjmení *
E-mailová adresa *
Potvrďte svou e-mailovou adresu *
Telefonní číslo (pouze čísla)

Odesláním tohoto formuláře a uvedením informací o svém e-mailu souhlasíte s Podmínkami používání webových stránek a s tím, že vás budou zaměstnanci střediska zákaznické podpory společnosti Canon kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, využijte možnosti Telefonická podpora.

Upozorňujeme, že veškeré informace zadané do formuláře výše budou použity výhradně k vyřešení vašeho dotazu. Veškeré osobní údaje zadané do formuláře nebudou použity pro marketingové účely ani pro účely informování vás o dalších produktech či službách, které by vás mohly zajímat.


Důležité upozornění!

Někteří poskytovatelé služeb internetu mohou v domnění, že jde o nevyžádané zprávy, blokovat příjem odpovědí. Doporučujeme, abyste si přidali e-mailovou adresu donotreply@support.canon-europe.com do svého adresáře a zajistili tak, že obdržíte odpověď na svou otázku.


Litujeme, během odesílání došlo k chybě. Zkuste odeslat e-mail znovu. Dojde-li ke stejné chybě, obraťte se prosím na telefonickou podporu.