EOS DSLR Cameras

Digitální zrcadlovky EOS

Naše řada EOS nabízí úžasnou kvalitu snímků, bez ohledu na úroveň vašich znalostí.

Objevte více detailů

Digitální zrcadlovky od společnosti Canon nabízejí široký dynamický rozsah, který zachovává detaily ve stínu i za silného světla, snímky s nízkým šumem přímo z fotoaparátu a malou hloubku ostrosti pro úžasné portréty. Jsou navrženy tak, aby na každém snímku byly vidět profesionální výsledky.

Naše nejnovější produkty

Nové digitální zrcadlovky

Vychutnejte si nové úrovně kvality obrazu. Naše nové digitální zrcadlovky se vyznačují nejnovější a nejmodernější optickou technologií a inovativními konstrukčními řešeními společnosti Canon, které vám umožní zachytit každý okamžik s výjimečnými detaily.

EOS 90D

EOS 90D

Fotoaparát EOS 90D je plně vybavená digitální zrcadlovka, která vás přiblíží akci a umožní vám rychleji snímat a zachytit vynikající 32,5megapixelé snímky.

Zjistěte více

Produktová řada digitálních zrcadlovek a filtr

Hledáte něco konkrétního? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

Canon EOS 2000D

Dopřejte si dokonalé 24,1MP fotografie a filmy Full HD. Rozšiřte své kreativní možnosti díky této zábavné a jednoduché digitální zrcadlovce.

Zjistěte více

EOS 250D

Nejlehčí zrcadlovka na světě s otočným displejem* se pyšní procesorem Canon DIGIC 8, videem ve 4K a režimem Kreativní asistent.

Zjistěte více

EOS 4000D

Užijte si fotografie v kvalitě digitální zrcadlovky a videa v rozlišení Full HD s jednoduchým a intuitivním 18MP fotoaparátem EOS.

Zjistěte více

Canon EOS 750D

Bez ohledu na to, co právě fotografujete, můžete se spolehnout na nekompromisní kvalitu snímků a naprosto profesionální výkon.

Zjistěte více

Canon EOS 750D

50,6MP sourozenec fotoaparátu EOS 5DS. S kompenzačním low-pass filtrem pro mimořádně ostré detaily.

Zjistěte více

Canon EOS 6D Mark II

Ať už chcete vytvářet ambicióznější projekty nebo se vydáváte v oboru fotografování na profesionální dráhu – EOS 6D Mark II vám poskytne to, co potřebujete, abyste mohli udělat své další zásadní kroky.

Zjistěte více

EOS 77D

Převezměte více kontroly nad fotografováním s digitální zrcadlovkou, která vám přibližuje tvůrčí potenciál na dosah ruky

Zjistěte více

Canon EOS 850D FRT pack shot

Proveďte další krok na cestě ke kreativní svobodě a začněte pořizovat úžasně detailní snímky a ohromující videa v rozlišení 4K pomocí lehké digitální zrcadlovky s možnostmi připojení, která je pro své uživatele inspirací i odměnou.

Zjistěte více

EOS-1D X Mark III

Život je plný neopakovatelných okamžiků. Zachyťte jich mnohem více s fotoaparátem EOS-1D X Mark III a vyprávějte svůj vizuální příběh celému světu.

Zjistěte více

Canon EOS 90D

Plně vybavená digitální zrcadlovka, která vás přiblíží k akci a umožní vám rychleji snímat a zachytit vynikající 32,5megapixelé snímky.

Zjistěte více

Software Canon EOS Webcam Utility

Proměňte svůj fotoaparát Canon na vysoce kvalitní webovou kameru pomocí instalace našeho softwaru EOS Webcam Utility.

ZJISTĚTE VÍCE

Inspirujte se

Služba Get Inspired je vaším klíčovým zdrojem užitečných tipů pro fotografování, nákupním průvodcem a odborným zpravodajem – vše, co potřebujete k objevení toho nejlepšího fotoaparátu nebo tiskárny a k uskutečnění vašeho příštího tvůrčího nápadu.

Všechny články

Působivé a rychlé fotografie divoké přírody s fotoaparátem Canon EOS 90D

Při fotografování neuvěřitelných okamžiků v divoké přírodě, které se odehrávají rychlostí blesku, si fotograf Markus Varesvuo zamiloval rychlý fotoaparát Canon EOS 90D. Podívejte se na pozoruhodné výsledky jeho snažení.

Další informace

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

Mohlo by vás také zajímat...

Nechte se inspirovat, přihlaste se nyní

Už nikdy nepropásněte nejnovější nabídky od společnosti Canon, tipy a kurzy, novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Přihlaste se nyní