CINE LENSES

Objektivy Cinema

Zkonstruovány tak, aby splňovaly vysoké nároky kameramanů.

Objektivy Cinema

VYTVOŘTE Z CELÉHO SVĚTA FILMOVÝ ZÁŽITEK

Objektivy Canon Cinema nabízejí výjimečný optický výkon, robustní, kvalitní konstrukci a všestrannost, a splňují tak požadavky těch nejnáročnějších filmových produkcí. Řada je navržena pro fotoaparáty s velkými formáty 35 mm a Super 35 mm. Nabízíme objektivy se zoomem, objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností a širokou škálu bajonetů, včetně bajonetu PL, EF a RF. Ať už jste začínající filmař, zkušený profesionál nebo cokoli mezi tím, společnost Canon má přesně to, co potřebujete.
Cine Primes

Objektivy Cine s pevnou ohniskovou vzdáleností

Řada filmových objektivů s Full-Frame a pevnou ohniskovou vzdáleností pro ty nejnáročnější filmaře. Jsou k dispozici s bajonety PL, EF a RF, s širokou hodnotou T-stop a ohniskovou vzdáleností v plném rozsahu. Nabízejí tak specifické optické vlastnosti, které vám pomohou rozšířit svou kreativitu.

Objektivy Flex Zoom

Prvotřídní objektivy se zoomem a konstantní vysokou světelností T2.4 (FF) a T1.7 (S35) v celém rozsahu zoomu. Přizpůsobitelné fotoaparátům Full Frame a Super35 pro filmovou a virtuální produkci.

Flex Zooms
Cine Servo

Objektivy Cine Servo

Objektivy Canon Cine Servo, nabízejí vynikající optickou kvalitu 4K. Jsou vhodné pro vysílání a natáčení z ruky, kde je potřeba servořízení.

Kompaktní objektivy Cine Servo

Určen pro kamery Super 35 mm s rozlišením 4K. Nabízí vestavěné servořízení, automatické zaostřování a stabilizaci obrazu. Tyto všestranné objektivy s bajonetem EF jsou ideální pro použití z ruky nebo ramene.

Compact Cine Servo
Top End Zoom

Špičkové objektivy se zoomem

Pro fotoaparáty Super 35 mm s bajonety EF a PL. Nabízí vynikající kvalitu obrazu 4K pro ty nejnáročnější filmaře.

Kompaktní objektivy se zoomem

Jsou určeny pro fotoaparáty Super 35 mm s bajonety typů EF a PL a nabízí vynikající kvalitu obrazu 4K pro ty nejnáročnější filmaře v kompaktním a lehkém provedení.

Compact Zoom
Discover Canon Pro Video

Objevte profesionální řešení pro natáčení videí od společnosti Canon a přehodnoťte, co všechno můžete s videem udělat

Ať už natáčíte působivé nezávislé dokumenty, návyková dramata nebo, oceňované celovečerní filmy, máte k dispozici profesionální produkt pro záznam videí od společnosti Canon, se kterým můžete pozvednout svou kreativitu na novou úroveň.