A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Tipy a techniky

12 tipů pro fotografování dětí

Těchto 12 chytrých technik zajistí, že si vy i vaše dítě fotografování a pořídíte ty nejnezapomenutelnější snímky.

Další informace

12 tips for photographing babies

Naše tipy a techniky

Chtěli byste se naučit základy fotografování, vyzkoušet novou kreativní techniku nebo zlepšit své výsledky? Naše profesionální tipy a průvodci vám dodají sebevědomí a schopnosti, díky kterým zazáříte.

Hledáte něco konkrétního? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

Až letos na podzim děti zamíří zpátky do školy, buďte doma na jejich studium připraveni s tiskárnou řady PIXMA TS5350 společnosti Canon, která splní i ty nejnáročnější rodinné požadavky

Další informace

See the difference with a specialist action lens

Oblíbeným způsobem, jak zachytit vysoce kvalitní akční snímky, je vyplnit snímek akcí a samotný objekt zachytit zblízka. Toho lze dosáhnout pomocí speciálních objektivů, které vám umožní se pořádně přiblížit, i když budete fotografovat z dálky. Podívejte se na naše tipy, které vám pomohou pořídit ty nejlepší snímky pomocí toho nejlepšího objektivu.

Další informace

kayaker in water

Surfování, jízda na kajaku a další vodní sporty představují úžasné příležitosti k fotografování. Přinášíme vám několik tipů pro pořizování lepších snímků a tisk výsledných fotografií, až se vám je podaří pořídit.

Další informace

corgi running

Kouzlo fotografování akčních scén spočívá v zachycení rozhodujících zlomků sekund. Musíte držet krok s děním, vézt se s přáteli na snowboardu nebo být připraveni zachytit městské surfaře při sjíždění vln. Ale pokud se přichystáte, nebudete se muset pohybovat zase tak rychle.

Další informace

Mirror Photography Tips

Zrcadla nabízejí rychlý a snadný způsob, kterým můžete své portréty obohatit o další rozměr. Seznamte se s našimi tipy na využití zrcadla, se kterými si užijete skvělou zábavu a získáte překvapivě zajímavé snímky.

Další informace

long exposure of Ferris wheel

K zachycení pohybu na fotografiích je nutné zvolit zmrazení akce NEBO umožnit kreativní rozmazání, které na fotografiích vyjádří představu pohybu. Brian Worley, lektor společnosti Canon, se podělil o své nejlepší tipy, jak zachytit pohyb.

Další informace

city skyline over water

Města jsou sama o sobě rušná místa a poskytují prostor pro jedinečné a působivé fotografie. Přečtěte si naše tipy, jak zachytit dokonalý snímek města.

Další informace

man in front of green wall

Pořízení skvělých portrétů, zejména na ulici, může být náročné. Doufáme, že vám těchto pět tipů pomůže pořizovat lepší fotografie osob – ať už se jedná o přátele, rodinné příslušníky nebo lidi, které potkáte na ulici.

Další informace

child holding autumn leaf

Ať už se jedná o bohaté barvy, jemné zlaté sluneční světlo nebo časnou ranní mlhu, podzim je překrásná sezóna. Přečtěte si naše nejlepší tipy, jak posunout podzimní fotografie na vyšší úroveň.

Další informace

light swirls

K malování světlem nepotřebujete odborné vybavení, stačí jen trochu praxe. Zjistěte, jak být kreativní se světlem v noci.

Další informace

Zajímáte se o určitý techniku fotografování?

Aplikace Canon Photo Companion

Aplikace Photo Companion nabízí přizpůsobený obsah, výzvy a inspirativní nápady, které vás provedou na cestě světem fotografie, a je tak dokonalým partnerem každého vypravěče vizuálních příběhů.

Stáhnout aplikaci

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Podívejte se na naše příběhy

Objevte rozhovory a inspirativní příběhy od zapálených lidí

ZOBRAZIT PŘÍBĚHY

Fotograf Richard Walch hledí na pobřeží a pořizuje fotografie se svým fotoaparátem Canon.

Přihlásit se k odběru zpravodaje

Získejte všechny poslední novinky a informace o produktech

REGISTRUJTE SE NYNÍ