A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Tipy a techniky

NOČNÍ FOTOGRAFIE

Fotografování noční oblohy

Nejlepší techniky pro fotografování hvězd v noci, včetně časosběrných snímků a snímků hvězdných stop.

Další informace

A landscape image of pine trees, a lake and snow-dusted mountains under a starry sky.

Naše tipy a techniky

Chtěli byste se naučit základy fotografování, vyzkoušet novou kreativní techniku nebo zlepšit své výsledky? Naše profesionální tipy a průvodci vám dodají sebevědomí a schopnosti, díky kterým zazáříte.

Hledáte něco konkrétního? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

Reach for new heights with the Canon IVY REC

Tvůrkyně uměleckých papírových dekorací Aimee Grahamová ukazuje, jak zkombinovat tisk a malování, a vytvořit tak pro svůj domov krásné dekorace s motýlky.

Další informace

A close-up of some candles on a cake, with blurred lights in the background.

Efektu bokeh vznikajícímu ve fotoaparátu nic nevyrovná, ať již se jedná o rozostření popředí, nebo pozadí. Řiďte se těmito tipy a vždy docílíte krásného rozostření snímku.

Další informace

A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

Až letos na podzim děti zamíří zpátky do školy, buďte doma na jejich studium připraveni s tiskárnou řady PIXMA TS5350 společnosti Canon, která splní i ty nejnáročnější rodinné požadavky

Další informace

See the difference with a specialist action lens

Oblíbeným způsobem, jak zachytit vysoce kvalitní akční snímky, je vyplnit snímek akcí a samotný objekt zachytit zblízka. Toho lze dosáhnout pomocí speciálních objektivů, které vám umožní se pořádně přiblížit, i když budete fotografovat z dálky. Podívejte se na naše tipy, které vám pomohou pořídit ty nejlepší snímky pomocí toho nejlepšího objektivu.

Další informace

kayaker in water

Surfování, jízda na kajaku a další vodní sporty představují úžasné příležitosti k fotografování. Přinášíme vám několik tipů pro pořizování lepších snímků a tisk výsledných fotografií, až se vám je podaří pořídit.

Další informace

corgi running

Kouzlo fotografování akčních scén spočívá v zachycení rozhodujících zlomků sekund. Musíte držet krok s děním, vézt se s přáteli na snowboardu nebo být připraveni zachytit městské surfaře při sjíždění vln. Ale pokud se přichystáte, nebudete se muset pohybovat zase tak rychle.

Další informace

A close-up photograph of five droplets of water on the surface of an autumnal leaf.

Makrofotografování je dokonalou fotografickou aktivitou pro podzimní a zimní měsíce, kdy jsou dny kratší a počasí je méně předvídatelné, protože lze provádět uvnitř i venku.

Další informace

child holding autumn leaf

Ať už se jedná o bohaté barvy, jemné zlaté sluneční světlo nebo časnou ranní mlhu, podzim je překrásná sezóna. Přečtěte si naše nejlepší tipy, jak posunout podzimní fotografie na vyšší úroveň.

Další informace

light swirls

K malování světlem nepotřebujete odborné vybavení, stačí jen trochu praxe. Zjistěte, jak být kreativní se světlem v noci.

Další informace

Zajímáte se o určitý techniku fotografování?

Aplikace Canon Photo Companion

Aplikace Photo Companion nabízí přizpůsobený obsah, výzvy a inspirativní nápady, které vás provedou na cestě světem fotografie, a je tak dokonalým partnerem každého vypravěče vizuálních příběhů.

Stáhnout aplikaci

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Podívejte se na naše p