Lenses for EOS DSLR

Objektivy pro digitální zrcadlovky EOS

Nabízí spojení jedinečné kvality obrazu, všestrannosti a rychlosti.

Připraven k akci

Objektivy pro digitální zrcadlovky od společnosti Canon zahrnují širokou řadu kreativních možností, od kompaktních objektivů s velkou světelností a s pevnou ohniskovou vzdáleností, objektivů se zoomem pro flexibilní kompozici až po speciální objektivy typu rybí oko, makroobjektivy, nakláněcí a posuvné objektivy a profesionální objektivy řady L s bezkonkurenčním optickým výkonem.

Filtry objektivu EF

Hledáte konkrétní objektiv typu RF? Upravte vyhledávání
Filtrovat podle

EF 11-24mm f/4L USM L series Lense

Ultraširokoúhlý profesionální objektiv řady L s konstantní světelností f/4 se skvěle hodí pro architektonickou a krajinářskou fotografii.

Zjistěte více

EF 16-35mm f/2.8L II USM

Profesionální ultraširokoúhlý objektiv řady L se zoomem a vysokou světelností f/2,8 je vynikající při fotografování za slabého osvětlení a reportážní fotografii.

Zjistěte více

canon-camera

Tato nová verze klasického širokoúhlého objektivu se zoomem přináší špičkovou ostrost v celém rozsahu zoomu a získala si tak velkou oblibu.

Zjistěte více

canon-camera

Mimořádně lehký 600mm objektiv se světelností f/4 je jako stvořený pro profesionální fotografy divoké zvěře, sportu a zpravodajských událostí

Zjistěte více

TS-E 17mm f/4L L series Lense

Profesionální ultraširokoúhlý objektiv f/4 řady L, pro speciální účely při snímání architektury, krajiny a interiérů.

Zjistěte více

Objektivy od společnosti Canon

Objektivy od společnosti Canon zaručují díky kombinaci řemeslného zpracování a nejnovější optické technologie vysoce kvalitní fotografie a videa. Podívejte se na naše nejnovější širokoúhlé objektivy, teleobjektivy a makroobjektivy pro digitální zrcadlovky.

Mohlo by vás také zajímat...