Canon Pro Camcorders

Profesionální videokamery

Ohromující výkon, jednoduché ovládání

Canon XF605

Všestranná 4K videokamera pro záznamy ve vysílací kvalitě, která nabízí pokročilé automatické zaostřování, připojení a streamování pro náročné produkce.

Zjistěte více

Lifestyle Day

Canon XA75

Profesionální videokamera se snímačem CMOS typu 1.0 a rozlišením 4K. Se systémem Dual Pixel CMOS AF, 15× optickým zoomem s 5osou stabilizací, 3G-SDI, výstupem HDMI a přenosem UVC.

Zjistěte více

Canon XA75

Canon XA70

Profesionální videokamera se snímačem CMOS typu 1.0 a rozlišením 4K. Se systémem Dual Pixel CMOS AF, 15× optickým zoomem s 5osou stabilizací, výstupem HDMI a přenosem UVC.

Zjistěte více

Canon XA70

Canon XA65

Profesionální 4K videokamera se snímačem CMOS typu 1/2.3. S pokročilým automatickým zaostřováním, 20× optickým zoomem, 5osou stabilizací, 3G-SDI, výstupem HDMI a přenosem UVC.

Zjistěte více

XA65

Canon XA60

Profesionální 4K videokamera se snímačem CMOS typu 1/2.3. S pokročilým automatickým zaostřování, 20× optickým zoomem s 5osou stabilizací, výstupem HDMI a přenosem UVC.

Zjistěte více

XA60

Řada XF

Řada XA

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Objevte profesionální řešení pro natáčení videí od společnosti Canon a přehodnoťte, co všechno můžete s videem udělat

Ať už natáčíte působivé nezávislé dokumenty, návyková dramata nebo, oceňované celovečerní filmy, máte k dispozici profesionální produkt pro záznam videí od společnosti Canon, se kterým můžete pozvednout svou kreativitu na novou úroveň.

Promluvte si s obchodním zástupcem společnosti Canon