Fotografický papír Canon

Vyhledejte ten správný papír pro inkoustový tisk od společnosti Canon, který vám vyhoví, ať už vytváříte studiové výtisky v profesionální kvalitě určené k vystavování, nebo chcete pobavit své děti kreativními projekty.
Pohled shora dolů na tiskárnu a fotoaparát na stole, které jsou obklopeny různě velikými fotografiemi rozloženými na stole.

Objevte ten správný fotografický papír Canon pro své potřeby.

Naše řada papírů je kompatibilní s tiskárnami PIXMA, řadou PIXMA PRO, tiskárnami MAXIFY a řadou imagePROGRAF PRO.* V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní lesklé, pololesklé, matné a třpytivé fotografické papíry ve formátech A2, A3+, A3, A4 a velikosti pohlednice.*

Fine Art

Tyto prvotřídní papíry, které jsou navrženy s ohledem na profesionály a nadšence, poskytují vždy výsledky v kvalitě vhodné pro galerie.
Několik velkoformátových snímků pověšených na tmavé stěně.

Vytiskněte své umění

Mít ten správný papír, který vyhovuje vašim kreativním ambicím, je snadné – s dostupnou lesklou, třpytivou a matnou povrchovou úpravou.

 • UMĚLECKÝ

  Papír Premium Fine Art Rough

  Špičkový papír s hrubou strukturou povrchu pro tisk uměleckých děl umožňuje dodat trojrozměrnost a vyjádřit tak hloubku obrazu.

 • LEHKÝ

  Fotografický papír Pro Luster (LU-101)

  Dosáhněte živých barev a úžasného tisku černobílých fotografií díky papíru Photo Paper Pro Luster, profesionálnímu lehkému fotografickému papíru se vzhledem jako z fotolabu, který můžete vytvořit doma.

 • ODOLNÝ PROTI VYBLEDNUTÍ

  Fotografický papír Pro Platinum (PT-101)

  Fotografický papír pro profesionální ateliéry nabízející vynikající kvalitu a odolnost proti vyblednutí. Reprodukcí širokého rozsahu barev tento těžký lesklý papír rozšiřuje kreativní potenciál fotografů.

 • UMĚLECKÉ REPRODUKCE

  Matný fotografický papír Pro Premium Matte

  Tento hladký papír s teplejšími tóny je ideální pro černobílé a barevné fotografie i umělecké reprodukce a dokonale se hodí pro nádherné vyjádření výtisků bez odrážejícího se lesku.

 • UMĚLECKÝ

  Papír Premium Fine Art Smooth

  Profesionální, vysoce kvalitní umělecký papír umožňuje tisk snímků se sytou černou, přesnou tonalitou v tmavých místech a širokým barevným rozsahem.

 • Kvalita pro galerie

  Objevte umělecký papír jiných výrobců, který je přímo podporován profily tiskáren, aby byly zajištěny přesné a věrné výsledky.

  Profily ICC používány na obrazovce počítače.

  Profily ICC

  Nainstalujte si další ICC profily, abyste mohli rozšířit řadu fotografických papírů podporovaných vaší profesionální fototiskárnou Canon a dodat hotovým snímkům profesionální vzhled.

  Fotografie v domácích podmínkách

  Odhalte úplný potenciál své tiskárny a vychutnejte si doma rychlý tisk fotografií v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře.
  Tiskárna Canon tiskne barevný snímek, na stole před ní leží další snímky.

  Vytiskněte si své vzpomínky

  Vyberte si lesklý, pololesklý nebo matný papír a vytvořte si fotografie z dovolené nebo rodiny v živých barvách.

 • HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

  Pololesklý fotografický papír Plus Semi-gloss SG-201

  Papír se saténovým povrchem se pyšní texturou skutečného fotografického papíru. Tento vysoce kvalitní papír umožňuje vytváření zářivých fotografií se sníženým leskem pro jemnější vzhled.

 • KVALITNÍ VZPOMÍNKY

  Lesklý fotografický papír pro každodenní použití

  Tento papír je ideální pro každodenní tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, a dokonale se hodí na tisk dovolenkových fotografií s lesklým povrchem, které můžete vytvořit doma.

 • KREATIVNÍ A PAPÍROVÁ TVORBA

  Matný fotografický papír MP-101

  Matný fotografický papír umožňuje tisk vysoce kvalitních fotografií, grafiky a textu a nabízí plně matnou povrchovou úpravu. Papír je také vhodný na kreativnější použití, jako jsou blahopřání, výstavy a umělecká díla.

 • DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE A DOTISKY

  Lesklý fotografický papír Plus Glossy II PP-201

  Dokonalý fotografický papír pro mimořádně kvalitní výstupy s lesklým povrchem. Zajišťuje perfektní povrch digitálních fotografií a všech dotisků.

 • Kreativní projekty

  Kreativní papír společnosti Canon posouvá vaši kreativitu do nových rozměrů.
  Tiskárna Canon tiskne snímek rodiny. Na stole leží různé obrázky, výtisky a telefon, na jehož obrazovce je vidět vytištěný obrázek. Ruce vyrábějí transparent s barevnými písmeny, které tvoří slovo „happy“.

  Tiskněte pro zábavu

  Vyberte si od magnetického fotopapíru, nažehlovacích fólií a papíru pro obchodní prezentace po matný papír, který je ideální pro blahopřání, kalendáře a úžasné trojrozměrné papírové skládačky.

 • ÚLOŽIŠTĚ PRO VAŠE FOTOGRAFIE

  Foto kostka

  Dárková krabice, která je ideální na uchovávání vašich nejmilejších čtvercových fotografií.

 • MAGNETICKÝ PAPÍR

  Magnetický fotografický papír

  Využijte svou inkoustovou tiskárnu v domácí kanceláři a magnetický fotografický papír MG-101 společnosti Canon a vytvářejte své vlastní kreativní, interaktivní výstavky fotografií.

 • KREATIVNÍ A PAPÍROVÁ TVORBA

  Matný fotografický papír MP-101

  Matný fotografický papír umožňuje tisk vysoce kvalitních fotografií, grafiky a textu s matnou povrchovou úpravou. Papír je také vhodný na kreativnější použití, jako jsou blahopřání, výstavy a umělecká díla.

 • KREATIVNÍ A PAPÍROVÁ TVORBA

  Oboustranný matný papír Canon MP-101D

  Díky tomuto všestrannému médiu se vaše nápady stanou skutečností. Ideální volba pro nadšence a kutily. Hodí se pro vaše blahopřání, příspěvky do alba s výstřižky nebo tvořivé projekty ze služby Creative Park.

 • VYSOCE KVALITNÍ PREZENTACE

  High Resolution Paper (papír s vysokým rozlišením)

  Tento papír s povrchovou úpravou je navržen pro tisk ostrých fotografií se zářivými a živými barvami. Je ideální na tisk vysoce kvalitních dokumentů, tabulek a prezentací obsahujících fotografie a grafiku.

 • Papírové balení kazet s barevným inkoustem různých velikostí a barev vyskládané na polici.

  Inkoustové kazety pro tiskárny PIXMA

  Vytvářejte působivé fotografické výtisky s dlouhou životností pomocí originálních inkoustů Canon na tiskárně PIXMA.

  Související články

 • TISKNĚTE

  V tisku: Jaký papír používají profesionálové?

  Pokud se připravujete na výstavu nebo připravujete knihu limitované edice, na kvalitě tisku záleží. Fotograf krajiny Antonio Gaudencio nás oslovil svým přístupem.

 • TIPY PRO TISK

  Časté dotazy týkající se tiskárny, inkoustu a papíru

  Odborník ve společnosti Canon Suhaib Hussain odpovídá na časté dotazy týkající se technologie tiskárny, inkoustu a papíru.

 • KREATIVNÍ TISK

  Tisk seznamů, plánů a cílů

  Buďte kreativní s tiskárnou Canon PIXMA a zajistěte si organizaci a přehled po celý rok.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.