Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Nejnovější produkty

Objevte nové produkty Canon, navržené tak, aby vám pomohly vytvořit nezapomenutelné příběhy.

Instantní fotoaparáty

Fotografujte, tiskněte a lepte s kapesním instantním fotoaparátem – ať jste kdekoli. Tyto přenosné kamerové tiskárny jsou ideální pro milovníky selfie. Jsou vybaveny reflexními zrcadly, která zajišťují dokonalou kompozici obrazu a čisté bezinkoustové výtisky, a díky tomu zaručují okamžitou spokojenost bez jakýchkoli mrzutostí.

Bezzrcadlové fotoaparáty

Vyprávějte příběhy zítřka již dnes prostřednictvím fotografií a filmů ve vynikající kvalitě. Naše nové bezzrcadlové fotoaparáty se snadno přenášejí a představují esenci toho nejlepšího z kompaktů a digitálních zrcadlovek Canon zhuštěnou do kompaktního těla s vyměnitelnými objektivy.

Objektivy

Naše nové objektivy jsou skvěle řemeslně zpracované a obsahují nejmodernější optickou technologii, aby byla zaručena vynikající kvalita fotografií a filmů. K naší unikátní a rozsáhlé řadě objektivů rovněž trvale přidáváme nové modely, abyste mezi nimi našli objektiv, který je přesně pro vás.

Fotoaparáty a blesky

Naše fotoaparáty – navržené tak, aby splňovaly požadavky vaší vášně pro fotografování – obsahují díky neustálému investování do špičkového výzkumu a vývoje všechny nejnovější inovace v oblasti snímání obrazu. S nejnovějšími blesky Speedlite navíc věci uvidíte v jiném světle.

*250D (Černý/stříbrný) je nejlehčí digitální zrcadlovka se snímačem velikosti APS-C a otočným LCD monitorem. Včetně baterií a paměťové karty v souladu se směrnicemi asociace CIPA. K 9. dubnu 2019 (průzkum společnosti Canon).

Příslušenství

Systémy Cinema EOS

Profesionální videokamery

Víceúčelové kamery

Kamery PTZ

Videokamery pro spotřebitele

Tiskárny

Ať už toužíte po překrásných barevných fotografiích či po spolehlivém a kvalitním domácím skenování a tisku dokumentů, naše nové, prostor šetřící tiskárny a multifunkční zařízení jsou napěchované těmi nejnovějšími funkcemi, zajišťujícími vynikající kvalitu a chytrou konektivitu.

Dalekohledy

Nejnovější přírůstky v sortimentu dalekohledů se stabilizátorem obrazu značky Canon jsou navrženy tak, aby uživateli zajistily jedinečný zážitek z pozorování a díky mimořádné stabilitě při sledování z ruky jsou ideální volbou pro zkoumání divoké přírody nebo krajiny či širokou škálu divácky atraktivních událostí.

Profesionální displeje

Ostatní produkty

Díky neustálému inovování technologií do svého portfolia trvale přidáváme nové produkty Canon – od dalekohledů se stabilizátorem obrazu po samostatné skenery fotografií a dokumentů, laserová ukazovátka či kalkulačky.