Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Nejnovější produkty

Objevte nové produkty Canon, navržené tak, aby vám pomohly vytvořit nezapomenutelné příběhy.

Instantní fotoaparáty

Fotografujte, tiskněte a lepte s kapesním instantním fotoaparátem – ať jste kdekoli. Tyto přenosné kamerové tiskárny jsou ideální pro milovníky selfie. Jsou vybaveny reflexními zrcadly, která zajišťují dokonalou kompozici obrazu a čisté bezinkoustové výtisky, a díky tomu zaručují okamžitou spokojenost bez jakýchkoli mrzutostí.

Bezzrcadlové fotoaparáty

Vyprávějte příběhy zítřka již dnes prostřednictvím fotografií a filmů ve vynikající kvalitě. Naše nové bezzrcadlové fotoaparáty se snadno přenášejí a představují esenci toho nejlepšího z kompaktů a digitálních zrcadlovek Canon zhuštěnou do kompaktního těla s vyměnitelnými objektivy.

Objektivy

Naše nové objektivy jsou skvěle řemeslně zpracované a obsahují nejmodernější optickou technologii, aby byla zaručena vynikající kvalita fotografií a filmů. K naší unikátní a rozsáhlé řadě objektivů rovněž trvale přidáváme nové modely, abyste mezi nimi našli objektiv, který je přesně pro vás.

Fotoaparáty a blesky

Naše fotoaparáty – navržené tak, aby splňovaly požadavky vaší vášně pro fotografování – obsahují díky neustálému investování do špičkového výzkumu a vývoje všechny nejnovější inovace v oblasti snímání obrazu. S nejnovějšími blesky Speedlite navíc věci uvidíte v jiném světle.

*250D (Černý/stříbrný) je nejlehčí digitální zrcadlovka se snímačem velikosti APS-C a otočným LCD monitorem. Včetně baterií a paměťové karty v souladu se směrnicemi asociace CIPA. K 9. dubnu 2019 (průzkum společnosti Canon).

Systémy Cinema EOS

Profesionální videokamery

Víceúčelové kamery

Videokamery pro spotřebitele

Tiskárny

Ať už toužíte po překrásných barevných fotografiích či po spolehlivém a kvalitním domácím skenování a tisku dokumentů, naše nové, prostor šetřící tiskárny a multifunkční zařízení jsou napěchované těmi nejnovějšími funkcemi, zajišťujícími vynikající kvalitu a chytrou konektivitu.

Dalekohledy

Nejnovější přírůstky v sortimentu dalekohledů se stabilizátorem obrazu značky Canon jsou navrženy tak, aby uživateli zajistily jedinečný zážitek z pozorování a díky mimořádné stabilitě při sledování z ruky jsou ideální volbou pro zkoumání divoké přírody nebo krajiny či širokou škálu divácky atraktivních událostí.

Ostatní produkty

Díky neustálému inovování technologií do svého portfolia trvale přidáváme nové produkty Canon – od dalekohledů se stabilizátorem obrazu po samostatné skenery fotografií a dokumentů, laserová ukazovátka či kalkulačky.

  • Canon
  • Nejnovější produkty – fotoaparáty, tiskárny a další