imagePRESS V1000

Na trh jsme uvedli zcela nový digitální barevný tiskový stroj imagePRESS V1000, který představuje nový standard v oblasti produkčního tisku. Model disponuje progresivními technologickými funkcemi a zajišťuje konzistentní kvalitu a maximální spolehlivost i dobu provozuschopnosti. Umožňuje tak profesionálům v oblasti tisku rozšířit produkční možnosti a nabídku dalších aplikací.

imagePRESS V1000

To nejnovější ze společnosti Canon

Objevte nové metody, jak vylepšit způsob vaší práce tím, že prozkoumáte měnící se svět informací a zobrazování.

 • Řada imagePRESS C170

  Malé a střední podniky i interní tisková prostředí mohou s tiskárnou imagePRESS C170 vytvářet širokou řadu kreativních aplikací a překonávat své možnosti.

 • Maximise space

  Canon imagePROGRAF TC-20

  Získejte cenově výhodné a profesionální výtisky s tiskárnou Canon imagePROGRAF TC-20, snadno použitelnou 24palcovou stolní tiskárnou, určenou do malých kanceláří, maloobchodních prodejen, školství nebo pro práci z domova.

 • isensysx

  Řada i-SENSYS X

  Zlepšete postupy zpracování dokumentů pomocí vysoce výkonných zařízení „vše v jednom“.

 • CANON AND NT-WARE ANNOUNCE

  Microsoft Universal Print

  Cloudové řešení pro snadný a bezpečný tisk.

 • Postřehy

  Udržte si náskok s našimi odbornými poznatky, případovými studiemi a dalšími materiály a vytvořte chytřejší pracovní prostředí. Transformujte digitálně své pracovní prostředí.

 • Kreativita a technologie: jeden bez druhého se neobejde

  Společnost Graffis je česká rodinná firma. Jedním z hlavních produktů, které přivádí na svět, jsou kvalitní škrabadla a domečky pro psy a kočky. Podívejte se proč sází na techniku Canon.

 • Případová studie společnosti CEWE

  CEWE je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií a tak obrovská výroba se nemůže zastavit, nemůže si dovolit prostoje. I proto si v CEWE vybrali řešení od společnosti Canon.

 • Případová studie společnosti Česká pošta

  Zjistěte, proč si Česká pošta vybrala Canon varioPRINT iX3200 a jaký problém jsme jí pomohli vyřešit.

 • Příběh fotografa, kterého uchvátil tisk

  Petr Komárek začínal jako nadšený fotograf a v hlavě měl představu, že by vytištěná fotografie měla mít stejně zářivé a stálé barvy jako její digitální podoba v počítači.

 • Škoda Auto: Skvěle nastartovaná spolupráce

  Oddělení technického vývoje Škoda Auto Mladá Boleslav slouží jako centrální reprodukční středisko pro technický vývoj automobilky

 • Digitální barevný tisk ve společnosti Zama

  Do výbavy firmy ZAMA patří také digitální barevný tiskový stroj imagePRESS C8000VP, který nahradil stávající dosluhující vybavení.

 • Průvodce digitálním tiskem tapet

  Jste připraveni na revoluci v digitálním tisku? Globální trh s bytovými dekoracemi totiž exponenciálně roste. Zjistěte více.

 • imageRUNNER Advance DX

  Poskytněte zaměstnancům nové možnosti a urychlete digitální transformaci.
  Více informací
  Canon imageRUNNER ADVANCE DX
  Muž a žena se s úsměvem dívají na tablet.

  PARTNERSKÝ PROGRAM SPOLEČNOSTI CANON

  Partnerství se společností Canon

  Partnerský program společnosti Canon vám poskytne jasně strukturovaný návod, který vám pomůže dosáhnout úspěchů a získat znalosti. Společnou prací podporujeme růst. Naším cílem je zajistit hodnotu našim partnerům.

  Hledáte podporu?

  Stahujte ovladače, software, manuály, aplikace, firmware, často kladené dotazy a získejte přístup k samoobslužnému portálu Canon.

  work professionals reviewing documents

  Zjistěte více o celé naší nabídce produktů a řešení pro firmy